Προς το περιεχόμενο
  • Καλό είναι να μη θεωρούμε τον εαυτό μας σημείο αναφοράς για το επίπεδο όσων διαβάζουν. Μιλήστε από προσωπική εμπειρία (με την κατανόηση ότι η εμπειρία σας ενδέχεται να μην ισχύει για άλλους) ή αναφέρετε τις πηγές σας.

     

    Oι απόψεις που γράφονται στο forum εκφράζουν τους συνομιλητές και όχι την σελίδα.

  • Αναρτήσεις

    • Πριν λίγο ξύπνησα γιατί γύρισα από έναν γάμο στις 07.00 το πρωί.  Αυτό όμως που μπορώ να πω είναι πως είχαμε βγει λίγο έξω από την πίστα του μαγαζιού στον κήπο να ξεκουραστούμε από τον χορό γιατί είμαστε και γέροι άνθρωποι 😄και μόλις έβαλαν το ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΖΑΡΙ ακούστηκαν επιφωνήματα θαυμασμού,  μπήκαμε μέσα πάλι  και χόρευαν όλοι και η νεολαία. Το κομμάτι είναι πολύ δημοφιλές και θα είναι για πολύ. Το κομμάτι είναι εξαιρετικό και ότι είναι να πω ή υπονόησα ή υπαινίχτηκα για τη βαθμολογία του και τη θέση του στα αποτελέσματα το είπα και προχωράμε. Προχωράμε. Τα υπόλοιπα θα τα πει ο ιστορικός του μέλλοντος.
    • Το πιό πιθανό είναι να τρόλαρε και μετά να έβλεπε την τιμή του εν λόγο ενισχυτή να ανεβαίνει και να γελούσε,όπως και διάφορους άλλους να ψάχνουν συγκεκριμένο μοντέλο της Ovation στίς ηλεκτρικές.   Θεωρώ πιο κοντινό το σενάριο της κονσόλας,τουλάχιστον στις ρυθμικές.Αυτές οι ρυθμικές,κόβω τα μέζε@ μου,είναι direct και μετά ταινία στα κόκκινα,αλλά beatles ένα πράμα.   Ενισχυτή τέρας εχουν στο μπάσο και κάποιον μικρότερο στην κεντρική κιθάρα που παίζει τις φράσεις με το echo. Αν ηταν να υποθέσω ένα σενάριο,θα έπαιρνα το παραπάνω.Τουλάχιστων για το συγκεκριμένο track.        
    • Καλά κι αυτός με έναν Peavey Audition 1x8 του 50ευρου έπαιξε τα περισσότερα ρυθμικά.
    • Εμένα μου το έστειλε στο Facebook o Dim (o γνωστός Dim✌️). 
    • Νομίζω ναι, δεν είμαι βέβαιος αυτή τη στιγμή, διότι βλέπω YouTube κυρίως από την τηλεόραση στο σαλόνι, όπου δεν έχω πληκτρολόγιο και ποντίκι συνδεδεμένα, ότι κάνω με το τηλεκοντρόλ. Αλλά, εφ' όσον μου το έβγαλε σαν προτεινόμενο να το δω, είτε ακολουθώ το κανάλι, είτε με ξέρει το YouTube πολύ καλά. :)    
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου