Προς το περιεχόμενο

Οι μικρες μου Τσεχες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που έγινε με τα μπάσα ήταν κάτι εξτρά, κάποιος ήξερε τον τύπο και επικοινώνησε κατευθείαν μαζί του, του έστειλε τα σχέδια και μια μινιμουμ παραγγελία (20 κομμάτια) και μετά από καιρό τα φτιάξανε.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν δεν ειναι ηδη διαθεσιμη στα υπαρχοντα μοντελα και ΔΕΝ την εχουν και στο showroom τους (εκθεση, showcase η οπως το λενε τελος παντων) τοτε δε νομιζω να παραγγελια 1 τεμαχιο απο αυτο που θες... Απο κει και περα ρωτα τον kwsta79 που νομιζω εκαναν αυτο ακριβως που λες... μαζεψανε μια επαρκη ποσοτητα παραγγελιων.

 

Οι δικες μου η μια ηταν μοντελο της λιστας διαθεσιμο και η αλλη ενω ηταν μοντελο της λιστας ηταν sold out (και επισης ηθελα ενα αλλο μπρατσο αντι το default της). Αυτη ομως υπηρχε ως σωμα στο showroom τους και σαν μπρατσο φανταζομαι ξηλωσανε καμιας διπλανης.

Τωρα ειδα το showroom, εχει μονο 6 κομματια μαζι με την δικια σου που εμφανιζεται ως closeout. Θα τους ταραξω στα mail λοιπον για να δω τι παιζει.

Αυτό που έγινε με τα μπάσα ήταν κάτι εξτρά, κάποιος ήξερε τον τύπο και επικοινώνησε κατευθείαν μαζί του, του έστειλε τα σχέδια και μια μινιμουμ παραγγελία (20 κομμάτια) και μετά από καιρό τα φτιάξανε.

Αυτο υπεθεσα και εγω.

 

Thanks παιδες  ;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να παραγγειλεις μια κιθαρα με δικα σου specs πρεπει να κανεις ομαδικη παραγγελια ?

Θελω μια explorer επιπλο με εβενο ταστιερα  !!!!!

 

 

Δεν βλεπω να βγαζει μοντελα με 24 ταστα , αλλα τοσο φτηνα που ειναι δεν g@ΜΜιεται ?

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να παραγγειλεις μια κιθαρα με δικα σου specs πρεπει να κανεις ομαδικη παραγγελια ?

Θελω μια explorer επιπλο με εβενο ταστιερα  !!!!!

 

 

Δεν βλεπω να βγαζει μοντελα με 24 ταστα , αλλα τοσο φτηνα που ειναι δεν g@ΜΜιεται ?

Αυτη δηλαδη με 200 ευρω θα σε χαλουσε? http://www.bachmusik.com/en/p101034/bach-bexp-cr/

Μην ειμαστε και πλεονεκτες, εχεις δει πχ απο την epiphone τετοια κουκλα?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα quote , περιμενω απο δευτερα τηλεφωνο.

Φυσικα δεν με χαλαει αλλα γιατι να μην το ψαξω ? αφου λεει και producer οργανων ! 

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Sorry φίλος αλλά οι κιθάρες σου δεν έχουν κουμπί??

 

rrrocr.jpg

Σε δουλέψανε!!?

:D :D

 

 

 

 

Ασφαλώς και δεν έχουν ΚΟΥΜΠΗ. Και γι αυτό το λόγο όταν δει μια κιθάρα που έχει ΚΟΥΜΠΗ προσπαθεί να βγάλει τα απωθημένα του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω ένα μπασσάκι σαν κι αυτό

http://www.bachmusik.com/en/p100198/bach-5m/

με μαγνήτες σαν precicion

Εναλλακτικά αυτό:

http://www.bachmusik.com/en/p101180/bach-4-bks/

ή καλύτερα αυτό:

http://www.bachmusik.com/en/p101123/bach-pj-02r-sb/

 

είμαι μέσα σε ομαδική.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερμα δεν το ξανα ανοιγω,τα'χω παρει πολυ ασχημα  >:(

ντροπη σας,δεν με αφηνεται να'γιασω  :-\

εκανα συμφωνια με'μενα """δεν θα παρω ή φτιαξω αλλη κιθαρα'''' τερμα.ακου εκει 180 και 200 ευρω  :o

και μονο να σου φυγει η περιεργεια την περνεις!!!

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου