Προς το περιεχόμενο

she's gone now


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απίθανος φίλε μου.Κάτι τετοιοι σαν εσένα είναι που με καναν να αρχίζω να παιζω και μη hard,heavy φάσεις.

 

Ωραίο το guitar rig πάντως.Εμένα βέβαια ποτε δεν ακούστηκε έτσι...μάλλον θα φταίει η κάρτα ήχου η οτι δεν έχω ιδέα... ??? ??? ??? 8) 8)

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίθανος φίλε μου.Κάτι τετοιοι σαν εσένα είναι που με καναν να αρχίζω να παιζω και μη hard,heavy φάσεις.

 

Ωραίο το guitar rig πάντως.Εμένα βέβαια ποτε δεν ακούστηκε έτσι...μάλλον θα φταίει η κάρτα ήχου η οτι δεν έχω ιδέα... ??? ??? ??? 8) 8)

 

Thanks φιλε μου, να σαι καλα. Με τιμαει πολυ αυτο που λες. :)

 

Ωραιος φιλε Γρηγορη..Μεστο παιξιμο,αλλα και λιτο.Ενα ωραιο blues δηλαδη. ;)

 

Thanks φιλε gemini :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S U P E R B  ......βαζω στοιχημα οτι γεννηθηκες στο Mississippi !!! ;D ;D ;D BLues σε ολο του το μεγαλείο ,6 λεπτα BLues τι αλλο μπορει να ζηταει κανεις? Μπραβο ενα Jam με αρχη ,μεση και τελος και οχι απλα Lick αντιγραμενα και κολλημενα.ΜΠραβο 100 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S U P E R B  ......βαζω στοιχημα οτι γεννηθηκες στο Mississippi !!! ;D ;D ;D BLues σε ολο του το μεγαλείο ,6 λεπτα BLues τι αλλο μπορει να ζηταει κανεις? Μπραβο ενα Jam με αρχη ,μεση και τελος και οχι απλα Lick αντιγραμενα και κολλημενα.ΜΠραβο 100 φορες.

 

:)

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να'σαι καλα.

 

Παιχταράς, με αίσθημα και ουσιώδης! Ξεσκίζει το πόνημα. Εύγε...

 

Σ'ευχαριστω κι εσενα φιλε μου :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S U P E R B  ......βαζω στοιχημα οτι γεννηθηκες στο Mississippi !!! ;D ;D ;D BLues σε ολο του το μεγαλείο ,6 λεπτα BLues τι αλλο μπορει να ζηταει κανεις? Μπραβο ενα Jam με αρχη ,μεση και τελος και οχι απλα Lick αντιγραμενα και κολλημενα.ΜΠραβο 100 φορες.

;D ;D ;DΚαλο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου