Προς το περιεχόμενο

you


frank d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το οποιο κομματι υπαρχει κ σε unplugged εκδοση, πολυ καλη!

οποιον τον ενδιαφερει να το ακουσει μπορουμε να του το στειλουμε

πλεον το εχουμε ανεβασει κ εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα συμφωνήσω για τον Neil Young... (και μην ανησυχείς τα περισσότερα στυλ που φέρνει συνήθως το παίξιμο μας είναι αυτά που ΔΕΝ μελετάμε...) Ωραίο κομματάκι... Εγώ θα πω πως μου θυμίζει τους Oasis στο ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ βρώμικο... (ειδικά η φωνή...) Που αυτό είναι καλό πράγμα βέβαια... Συνεχίστε έτσι... Επίσης  από περιέργεια έχετε 2η κιθάρα με ένα Phaser στο ρυθμικό μέρος???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω για τον Neil Young... (και μην ανησυχείς τα περισσότερα στυλ που φέρνει συνήθως το παίξιμο μας είναι αυτά που ΔΕΝ μελετάμε...) Ωραίο κομματάκι... Εγώ θα πω πως μου θυμίζει τους Oasis στο ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ βρώμικο... (ειδικά η φωνή...) Που αυτό είναι καλό πράγμα βέβαια... Συνεχίστε έτσι... Επίσης  από περιέργεια έχετε 2η κιθάρα με ένα Phaser στο ρυθμικό μέρος???

δεν ανησυχω για τον neil young, χαιρομαστε που σου αρεσε το κομματι, κ μας ενδιαφερει η γνωμη σου κ για τα αλλα δυο, στα couple αν εννοεις εχω ενα wah, δεν ξερω αν σε βοηθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρκετά...πειστικό ! Μια παρατήρηση μόνο , στα σημεία με τις διφωνίες νομίζω θέλει λίγο περισσότερη δουλειά .

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά...πειστικό ! Μια παρατήρηση μόνο , στα σημεία με τις διφωνίες νομίζω θέλει λίγο περισσότερη δουλειά .

η παρατηρηση θα ληφθει υπ'οψιν, με το, αρκετα  πειστικο θα ηθελα μονο να μου πεις

τι εννοεις ??? αν θες ακουσε κ τα αλλα κομματια για να μας πεις την γνωμη σου κ εκει

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ οτι η φωνή (προφορά και απόδοση) στέκει μια χαρα , τα όργανα (μου) ακόυγονται όπως θα έπρεπε (για ντέμο δουλειά,οπως έγραψα και το αλλο σχόλιο μου) , οποτε η απόδοση του συνόλου είναι αρκετά πειστική για το ύφος του κομματιού ...

He,that he knows the much and his mind downloads..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ οτι η φωνή (προφορά και απόδοση) στέκει μια χαρα , τα όργανα (μου) ακόυγονται όπως θα έπρεπε (για ντέμο δουλειά,οπως έγραψα και το αλλο σχόλιο μου) , οποτε η απόδοση του συνόλου είναι αρκετά πειστική για το ύφος του κομματιού ...

οκ, τωρα καταλαβα :),

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ξεκινάτε με ένα πολύ ωραίο riff στην κιθάρα που έχει προσωπικότητα!! Μου γέννησε μεγάλες προσδοκίες!! Και συνέχισε έξυπνα ενορχηστρωτικά! Αυτό που πραγματικά με χάλασε ήταν το ρεφρέν. Ένιωσα ότι προδώσατε το τραγούδι... Πολύ τετριμμένη μελωδία Βρεττανικής Pop... Άν είχατε παιδέψει το ρεφρέν θα ήταν τραγουδάρα!

 

Γενικά είσαστε πολύ καλή μπάντα που πρέπει να έχετε απαιτήσεις από εδώ και πέρα! Για αυτό και ήμουν λίγο αυστηρός! Καλές γιορτές και συνεχίστε την καλή δουλειά... :P ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου