Προς το περιεχόμενο

Σοβαρο προβλημα με πωλητη στο E-Bay


metal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε metal,

Στο noiz ειχες ζητησει συμβουλη σχετικα με ενα προβλημα σου στο ebay.

Σου ειχα απαντησει τοτε, αλλα δυστυχως εκανα ενα φοβερο λαθος και νιωθω τωρα λιγο χαζουλης. Σου απαντησα δωρεαν στο φορουμ, ενω σκοπευα να σου απαντησω μονο με χρεωση στο γραφειο μου. Η χρεωση ανερχεται στα 1000$. Παρακαλω να μου τα στειλεις πισω, γιατι θα ζητησω απο το noiz να σου βαλουν αρνητικο καρμα αν αρνηθεις να με πληρωσεις. Ειμαι αξιοπιστος, εχω καρμα 3, αρα ολα αυτα που λεω βγαζουν νοημα και θα μου στειλεις τα λεφτα.

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε metal,

Στο noiz ειχες ζητησει συμβουλη σχετικα με ενα προβλημα σου στο ebay.

Σου ειχα απαντησει τοτε, αλλα δυστυχως εκανα ενα φοβερο λαθος. Σου απαντησα δωρεαν στο φορουμ, ενω σκοπευα να σου απαντησω μονο με χρεωση στο γραφειο μου. Η χρεωση ανερχεται στα 1000$. Παρακαλω να μου τα στειλεις πισω, γιατι θα ζητησω απο το noiz να σου βαλουν αρνητικο καρμα αν αρνηθεις να με πληρωσεις.

Χαχαχαχα, εισαι χωρατατζης εσυ σε ειχα κοψει! :P Να σαι καλα παντως που το διασκεδαζεις το θεμα γιατι με εχει προβληματισει πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, εισαι χωρατατζης εσυ σε ειχα κοψει! :P Να σαι καλα παντως που το διασκεδαζεις το θεμα γιατι με εχει προβληματισει πολυ...

Δε φαινεται να εχεις και ιδιαιτερα προβληματα παντως αν περνας τις Κυριακες σου ρωτωντας αγνωστους αν συμφωνουν με το να δωρισεις σε αλλον αγνωστο 1000 $

 

Ευγενικα προσπαθω να σου πω ΟΧΙ !ΜΗ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΕΙΤΕ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΚΟΜΠΙΝΕΣ.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ηθελα να τα δωρησω δεν μπορω γιατι δεν τα εχω... συζηταω αν απο εκει και περα θα μπορουσε αυτος να μου κανει κατι. Απ'οτι καταλαβαινω απο τις απαντησεις παντως δεν υπαρχει τετοιο θεμα σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ηθελα να τα δωρησω δεν μπορω γιατι δεν τα εχω... συζηταω αν απο εκει και περα θα μπορουσε αυτος να μου κανει κατι. Απ'οτι καταλαβαινω απο τις απαντησεις παντως δεν υπαρχει τετοιο θεμα σωστα?

 

Για ρωτα τον αν μπορεις να του στειλεις 990 γιατι σου λειπουν 10 η θα χαλασει η δουλεια?

Ρε φιλε, πως το λενε, ειναι κομπινα. Επιτελους.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε, αν το nick του πωλητή είναι JohnGottiJr, VincentGenovese ή παρεμφερές υπάρχει περίπτωση να στείλει hitmen από Αμερική ή από την πιο κοντινή Σικελία. Σε κάθε άλλη περίπτωση, μπορείς να του γράψεις "In my country we say 'an itan to violi pouli tha to paizane polloi'" και να τον αγνοήσεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"In my country we say 'an itan to violi pouli tha to paizane polloi'" και να τον αγνοήσεις. :)

 

χααχα δε το χα ξανακουσει αυτό! χαχαχα :'(

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια thanks για τη βοηθεια, μου εφυγε ενα μεγαλο βαρος...

Μπορει να του στειλω αρχικα τις χορδες αμα επιμενει και μετα το υπολοιπο σε κομματακια και θα του πω οτι δεν μου φτανανε τα λεφτα για μεταφορικα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά αγνόησέ τον, κι αν σου πρήξει τα @@ δώστον στο EBAY.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου