Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός συγκροτημάτων του Νάκα...


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εσυ θα πας πολυ μπροστα παιδι μου, το εχω πει εγω :)

 

+1 για αυτο!

ακουω και αν ειστε καλοι θα ψηφισω!!! :P :P :P

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου η ψήφος θα πήγαινε οπωσδήποτε στους Dawn of Night και στους Barbie Wire Dolls (για ευνόητους λόγους ... ;D ;D)

 

Πάντως, πέρα από την πλάκα, τα τραγούδια του συγκροτήματος που συμμετέχει ο συμφορουμίτης μας Kultura ξεχωρίζουν σαν την μύγα μες το γάλα...! Ίσως η πιο προσεγμένη δουλειά εκεί μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ευχαριστούμε για τα καλά λόγια!

 

Και επειδή κάτι έγραψα περί τρύπας του τρόπου διεξαγωγής του διαγωνισμού, εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι...

Γράφει στους κανονισμούς ξεκάθαρα ότι οι τρεις πρώτοι σε ψήφους εμφανίζονται κατευθείαν στους τελικούς*, ενώ συνολικά 15 με 20 μπάντες εμφανίζονται στους ημιτελικούς και 6 με 8 στους τελικούς...

Δεν γράφει πουθενά ότι περνάνε οι είκοσι μπάντες με τις περισσότερες ψήφους, που σημαίνει μάλλον ότι καλώς ή κακώς για τους υπόλοιπους (πέρα από τους τρεις πρώτους) γίνεται κάποια αξιολόγηση από την επιτροπή με κριτήριο όχι τις ψήφους....

 

 

*Άσχετο: Οι λέξεις "τελικός" και "ημιτελικός" θα έπρεπε κατά την ταπεινή μου γνώμη να μπαίνουν σε εισαγωγικά... Μουσική παίζουμε, δεν είναι πυγμαχία, έλεος...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου