Προς το περιεχόμενο

Favourite Rock & Metal drummers


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε zambi τι σκαλωμα εχεις φαει με τον κόλλια και τον συγκρινεις με τον roddy?

 

Φιλε αμα σου πω οτι δεν εχω ιδεα γιατι σκαλωσα θα με πιστεψεις? :o

Παιζει να χω κ ψυχολογικο προβλημα! ;D Ειναι κ η πρωτη μου visual contact through youtube with and alien oποτε παιζει να φταιει κ αυτο ;D

 

Περα απο την πλακα κ για να μην μου επιτιθεσαι συνεχως ας το αφησουμε εδω ως απλα μια κριση κ προτιμηση καποιου συμforumιτη σου!

 

Nα σαι παντα καλα!

 

Υ.Γ κ ενας λογος ακομα ειναι το οτι θα πρεπε σιγα σιγα να αναδεικνυουμε την χωρα μας συμφωνα με τα επιτευγματα ελληνων ανα τον πλανητη κ οχι με τα θλιβερα παραδειγματα 1-2 κυβερνησεων που εχουν κατασπαραξει αυτη τη χωρα κ την εχουν κανει ρεζιλι διεθνως.

 

Κ θεωρω πως κακως δεν ξερουμε σαν ελληνες οι περισσοτεροι τα επιτευγματα συμπατριωτων μας ανα τον πλανητη κ να τους τα αναγνωριζουμε. Ενα τετοιο παραδειγμα ειναι κ ο Κολιας κ πολλοι ακομα Ελληνες που ουτε ο ιδιος δεν τους γνωριζω κ ουτε τους εχω ακουσει.

Κ ντρεπομαι γι'αυτο..

Κ πιστευω πως εστω κ με το να αναφερω το ονομα αυτου ειναι μια μικρη βοηθεια στο να αλλαξει αυτη η κατασταση σιγα σιγα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φιλε αμα σου πω οτι δεν εχω ιδεα γιατι σκαλωσα θα με πιστεψεις? :o

Παιζει να χω κ ψυχολογικο προβλημα!

 

http://www.xo.gr/default.aspx?pid=23&la=1&catID=3708&a=%CE%A8%CF%85%CF%87%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CE%B9&c=&l=&fWhere=&fWhat=&ss=false&gclid=CMDm-4Kci6ECFQi7ZwodszubNQ

 

http://e-psychology.gr/

 

Περα απο την πλακα κ για να μην μου επιτιθεσαι συνεχως ας το αφησουμε εδω ως απλα μια κριση κ προτιμηση καποιου συμforumιτη σου!

 

δε σου εκανα καμια επιθεση, αντίλογο σου έκανα

 

Υ.Γ κ ενας λογος ακομα ειναι το οτι θα πρεπε σιγα σιγα να αναδεικνυουμε την χωρα μας συμφωνα με τα επιτευγματα ελληνων ανα τον πλανητη πακ οχι με τα θλιβερα ραδειγματα 1-2 κυβερνησεων που εχουν κατασπαραξει αυτη τη χωρα κ την εχουν κανει ρεζιλι διεθνως.

Κ θεωρω πως κακως δεν ξερουμε σαν ελληνες οι περισσοτεροι τα επιτευγματα συμπατριωτων μας ανα τον πλανητη κ να τους τα αναγνωριζουμε. Ενα τετοιο παραδειγμα ειναι κ ο Κολιας κ πολλοι ακομα Ελληνες που ουτε ο ιδιος δεν τους γνωριζω κ ουτε τους εχω ακουσει.

Κ ντρεπομαι γι'αυτο..

Κ πιστευω πως εστω κ με το να αναφερω το ονομα αυτου ειναι μια μικρη βοηθεια στο να αλλαξει αυτη η κατασταση σιγα σιγα..

 

ενταξει δεν εχεις αδικο αλλα μην τα παραλές κιόλας...ειναι φορουμ μουσικης...

μαζί σου ειμαι -γενικα- αλλα για θεματα συνομοσιων κτλ http://www.thezeitgeistmovement.gr/ είναι και ''στη μόδα''

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε το παλικάρι ρε συ καλά κάνει και έχει φάει κόλλημα με τον Κόλλια  ;)

αλλά για συγκρίσεις κτλ εννοείται είμαι αντίθετος

κάθε ντράμερ είναι ξεχώριστός

 

George

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσυ που συμπερανες την καθαροτητα την ανεση και την ταχυτητα...από τα video? χαιρω πολύ....δες live και τους 2 και να τους ''κρινεις'' αφου δεις live performace 1.5 ωρας

 

τον έχω δει live πολλές φορές και είναι σούπερ καθαρός (νταξει δεν τον μύρισα κιόλας  ;D) σούπερ άνετος και σούπερ ταχύς.

 

επίσης θα διαφωνήσω σε αυτό που λες για το βίντεο..φυσικά και μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα απο βίντεο είτε στούντιο είτε live..

πολλές φορές πολύ καλύτερα απο ένα live καθώς ακους καθαρά τα πάντα

 

George

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δε σου εκανα καμια επιθεση, αντίλογο σου έκανα

 

 

 

"μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος" Aπο Beeros σε παρμφερές θεμα

 

Δεν θα ελεγα πως ειναι ακριβως αντιλογος το παραπανω χωρις να ξερεις τιποτα για εμενα..

 

Ακομα παρατηρω πως φασκεις κ αντιφασκεις κ φαινεται στο παραπανω.

 

Την μια μου λες να μην συγκρινω κ την αλλη μου λες να συγκρινω!

Αποφασισε!

Αν υποθεσουμε πως εχω φτασει τον Derek κ απλα κανεις δεν το ξερει γιατι ειμαι πισω στην τεχνολογια κ δεν μου αρεσει η δημοσιοτητα κ η καταξιωση τι σημαινει?? οτι μπορω να τους συγκρινω?? κ αν δεν τον φτασω δεν μπορω??

 

Μεχρι να αποφασισεις αν πρεπει η αν δεν πρεπει να συγκρινουμε ντραμερς γιατι σε βλεπω μπερδεμενο συμφωνα με τα λεγομενα σου Call me

 

Εκτος κ αν δεν σε ενοχλει που τους συγκρινα οποτε αναιρειται το παραπανω

 

Μια χαρα παντως ειμαστε απο εμενα, δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε, μια υγειης συζητηση κανουμε κ δεν ειναι κακο. τωρα αμα διαφωνουμε που κ που δεν τρεχει τιποτα

Παντα φιλικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος" Aπο Beeros σε παρμφερές θεμα

 

Ακομα παρατηρω πως φασκεις κ αντιφασκεις κ φαινεται στο παραπανω.

 

Την μια μου λες να μην συγκρινω κ την αλλη μου λες να συγκρινω!

Αποφασισε!

 

Μεχρι να αποφασισεις αν πρεπει η αν δεν πρεπει να συγκρινουμε ντραμερς γιατι σε βλεπω μπερδεμενο συμφωνα με τα λεγομενα σου Call me

 

Εκτος κ αν δεν σε ενοχλει που τους συγκρινα οποτε αναιρειται το παραπανω

 

Μια χαρα παντως ειμαστε απο εμενα, δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε, μια υγειης συζητηση κανουμε κ δεν ειναι κακο. τωρα αμα διαφωνουμε που κ που δεν τρεχει τιποτα

Παντα φιλικα :)

 

καταρχην χαλαρωσε και ασε τις προστακτικες τυπου ''αποφασισε!'' και τα βλαχοαμερικανιες τυπου ''call me'' και τις τυπικοευγενιες μετα απο τετοιες ατακες τύπου ''Μια χαρα παντως ειμαστε απο εμενα, δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε, μια υγειης συζητηση κανουμε κ δεν ειναι κακο. τωρα αμα διαφωνουμε που κ που δεν τρεχει τιποτα

Παντα φιλικα :)''

 

μπορεις σε παρακαλω να γινεις πιο συγκεκριμενος στο που φάσκω και που αντιφάσκω...?

 

σου ειπα να μη συγκρίνεις (συγκεκριμενα οτι δεν υπαρχει λογος να συγκρίνεις)...ναι στο ειπα...αλλα που σου είπα να συγκρίνεις..?

 

οι απαντησεις μου σε σχεση με τα ποστ σου ειναι 2 και ειναι αυτες:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=2771.msg440436#msg440436

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=176201.msg440448#msg440448

 

βρες μου σε αυτα τα ποστ που φασκω και αντιφασκω και που σου λεω να κανεις συγκρίσεις...δε θελω να γίνει ''προσωπικο'' το θεμα και ουτε θα γινει αλλα αυτα που ειπες ήταν επιεικως ΑΣΤΟΧΑ, γιατι ειναι ολοφάνερο οτι ουτε αντιφασκω ουτε σε προτρεπω να συγκρίνεις

 

όσο για το

μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος

εχει προηγηθεί σχόλιο σου σου για το roddy

Ποιος Derek roddy  ρε παιδια? δεν λεω, καλος αλλα σε σχεση με Κολια, κ πιο αργος ειναι κ πιο ατσαλα παιζει..

το οποιο ουτε τιμητικο ειναι ουτε μας απασχολει αν παιζει καλυτερα, χειροτερα, τεχνικα ή ατσαλα...απλα και εσυ σαν ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ξεκινησες το τροπάριο ''ποιος ....χ.... ο αλλος .....ψ..... ειναι γαμαουα, είναι ετσι και γιουβετσι...!''

 

ελεος πια! συγκρίνουμε τους μουσικους λες και βλεπουμε μουνια (συγγνωμη για την εκφραση) σε πασαρελα καλλιστείων! (αυτη ειναι πιο κομψη η αλλη πιο ατημελητη κοκ...) ΕΛΕΟΣ!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου