Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για αγορα απο dv247(μαλλον κατι εκανα λαθος ;D)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Γεια σας αγαπητοι συμφορουμιτες και χρονια πολλα :DΣημερα ολοκληρωσα την πρωτη μου παραγγελια απο dv247.Νομιζω δηλαδη καθως οταν τελειωσα και με την εισαγωγη των στοιχειων της καρτας πατησα next  και εγινε redirect το οποιο με οδηγησε στην κεντρικη σελιδα του λογαριασμου μου.Ομως αυτα που αγορασα συνεχισαν να βρισκονται στο καλαθι μου και δεν ξερω αν εγινε η παραγγελια :-\Φυσικα χρεωση στην πιστωτικη δεν υπαρχει αλλα δεν θα επρεπε να ειναι στο my orders :-\Σας παρακαλω βοηθηστε καποιος αν γνωριζει μην κανω διπλη την παραγγελια και ψαχνομαι :DΕυχαριστω πολυ προκαταβολικα :D

  Α....επισης αν γνωριζει κανεις αν παιζει να μου ερθουν τα πραγματα μεχρι την Παρασκευη(ειναι ενα pod x3 live και ενα κεφαλακι epiphone valve junior) ας απαντησει πλιζ γιατι ανυπομονω ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε log in & πατα my orders για να δεις το status.

 

Δεν υπαρχει καμμια περιπτωση να σου ερθουν τα πραγματα μεχρι την Παρασκευη,απο Αγγλια παραγγελνεις οχι απο Γερμανια (οι Αγγλοι ειναι το ιδιο τεμπεληδες και καλαμπορτζηδες με εμας,θελουν καμμια εβδομαδα για να συνελθουν απο τις Πασχαλινες διακοπες ;D)

 

Να υπολογιζεις κανα 10ημερο αν φυσικα αυτα που πηρες ηταν in stock.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρα και δεν υπαρχει καμια παραγγελια :-\Αρα την ξανακανω ε; :)Σημερα την εκανα αν αυτο παιζει καποιο ρολο :DΟσο για το ποτε θα ειναι εδω ημουν σιγουρος,απλα ειπα να ρωτησω μπας και.... ;DΧιλια ευχαριστω για την απαντηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τη στιγμή που θα τελειώσεις την διαδικασία παραγγελίας θα πρέπει να φαίνεται στη σελίδα  my  orders. Μάλιστα αν για κάποιο λόγο δεν γίνει δεκτή (πχ δεν περνάει η κάρτα) σου δίχνει την παραγγελία  status declined.

πχ

Description: Order for 5 items

 

    * Order Status:

    * Declined

 

    * This order has been declined.

Για να μην τη βλέπεις καθόλου στο my  orders μάλλον δεν ολοκλήρωσες την διαδικασία παραγγελίας.

τέλος με  DPD κάνει 8-10 εργάσιμες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου