Προς το περιεχόμενο

RAINBOW " I surrender " solo....


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....καλα δεν ειμαι ο Blackmoore..OK...απλα ειπα να δω τι θα μπορουσα να παιξω εγω πανω απο το backing track του i surrender* βεβαια εκ των υστερων διεκρινα καποια λαθη, χρονικα κυριως και σε καποια σημεια το vibrato δε το χαρηκα και πολυ:P αλλα οκ...εχετε κατανοηση πιστευω :)

 

 

θα χαρω να ακουσω τα σχολια σας

 

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μπρουρμπουλιθρα ρε συ.....

ενα τοσο ωραιο κομματι δε νομιζω πως του ταιριαζει αυτη η φιλοσοφια σολο...

ασε που στα δικα μου αφτια αυτο που ακουσα ηταν σαν dx_bubbles_screensaver-79891-3.jpeg

sorry φιλε αλλα εμενα δε μου αρεσε

(τι να σε κανω εισαι ατυχος γιατι ειμαι big rainbow fan)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος sorry αλλα δεν μου εμεινε κατι απο αυτο που ακουσα....αν δεν ελεγες ποιο κομματι ειναι φοβαμαι οτι δεν θα το αναγνωριζα. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μπρουρμπουλιθρα ρε συ.....

 

 

Οι νέοι ατυχώς αρέσκονται εις τους ακροβατισμούς παρά εις την μελωδικήν προσέγγισην κατά την συνοδείαν αλλά και κατά τον αυτοσχεδιασμόν.

The times they 're a 'changin.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hey! thanx για τα σχολια, η αληθεια ειναι οτι δε προσπαθησα να παιξω κατι μελωδικο οσο να δοκιμασω καποια περασματα. Μαλλον το post μου ειχε σαν στοχο τον σχολιασμο της τεχνικης και οχι τοσο της μελωδικοτητας  :-\

 

να στε καλα anyway  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα ας αρχισει ο πολεμος............

 

 

 

 

μου θυμιζει malmsteen ...μπουρου μπουρου ολη την ωρα αλλα τελικα κατι να σου μεινει ......οχι........... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδια...ποιος πολεμος....συμφωνω μαζι σας και συντομα θα ανεβασω κατι ποιο μελωδικο.....εγω χαιρομαι πραγματικα που λαμβανω σχολια σας γιατι ετσι γινομαι καλυτερος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου