Προς το περιεχόμενο

Godlyke Powerall vs 1spot?


math2014

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.

 

Ψαχνοντας για τροφοδοτικο πεταλιων ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο που εχει στον τιτλο του θρεντ. Βρισκω το Godlyke Powerall σε στοκ στο τοπικο μαγαζι μου μαζι με ολα τα καλωδιακια/μπλιμπλικια που εχει προεραιτικα το 1σποτ, στα 40ευ.

 

Το εχει δοκιμασει κανεις? Αξιζει οσο το 1σποτ? Θα τηγανισει τα πεταλια μου? Μηπως να δωσω 230ευ για το Βουντου ΠΠ2+?

 

ΥΓ. Εχω διαβασει ηδη ολα τα θρεντ εδω μεσα για την κουβεντα που εχει γινει με το 1σποτ. Απλα δεν ειδα πουθενα συγκριση με το Godlyke Powerall η το Βουντου.

 

Βασικα μιας και εχω πεταλια με διαφορετικες γειωσεις/πολικοτητες θελω ειτε 2 Godlyke Powerall ειτε ενα βουντου που εχει απομονωμενες εξοδους (σαν να εχεις 8 τροφοδοτικα ανεξαρτητα). Δυστυχως το Ντανλοπ δεν πρεπει να εχει απομονομενες εξοδους (κριμα γιατι αν ειχε, στην τιμη που βγαινει θα ηταν καλη λυση).

 

Γιαννης.

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι αν και τον εχει στα δικαστηρια η Visoual sound γιατι την αντεγραψε ανερυθριαστα :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου