Προς το περιεχόμενο

Αδεια βαγονια.....


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενα να ακουσω το ρεφραιν,αλλα το κομματι τελειωσε και αυτο δεν φανηκε. ;D

 

Μπορεις και καλυτερα. ;)

 

Με συμπαθεια.Καλη συνεχεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η ιδέα μου άρεσε αρκετά, επίτρεψε μου να σου πω λίγα πραγματάκια που θα άλλαζα εγώ.

 

Λίγο παραπάνω νεύρο στο κομμάτι.

Περισσότερο σιγουριά στη φυσαρμόνικα, και αντί για το τέλειωμα που κάνεις (το φιούτσι και οι δυο μπότες πρέπει να φύγουν πάραυτα) fade out με φυσαρμόνικα, ή εναλλακτικά κορώνα αρμονική  στο ακκόρντο στην ακουστική.

Ο ήχος της ηλεκτρικής δε βοηθά. Βγάλε gain. Αν δε μπορείς να πετύχεις ένα ικανοποιητικό distortion μη το χρησιμοποιείς καθόλου.

Στο σημείο που μπαίνει η κιθάρα και μετά κανονικό ταμπούρο.

Το μπάσο λιγότερες φράσεις. Δε βοηθά και ο ήχος του. Κάνε τις μελωδικές γραμμές που θέλεις σε δυο τρία σημεία, αλλά στο υπόλοιπο κομμάτι μείνε στο 1-2.

Τον τέταρτο στίχο κάθε ρεφρέν, εκεί που ακούγεται μόνο φωνή, κάντο με μια και όχι με δύο φωνές.

 

Τελείως φιλικά, και επειδή πραγματικά μου άρεσε η προσπάθεια..

 

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια Θόδωρε!!!!! Τα προβληματα που εχεις στις ηχογραφησεις τα ξερεις.....δεν στα ξαναλεω....Το τραγουδι ειναι και γ@μω .-  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους τους φιλους που απαντησαν.....οι ηχογραφησεις ειναι προχειρες και το ξερω.....καλη συνεχεια σε ολους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου