Προς το περιεχόμενο

Δυο κομματαρες απο μια δισκαρα (Black Dub)


astraxan19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια ερωτηση προς τους φιλους κιθαριστες..

To παιξιμο του Daniel θυμιζει παρα πολυ Edge..δεδομενου οτι οι δυο τους δεν ειναι ξενοι....ξερει κανεις ποιος επηρεασε ποιον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα! Πώς μου ξέφυγε εμένα αυτή η μαυρίλα;

 

Το γκρουπ είναι τερατώδες. Ένας κι ένας. Ακούω απίστευτους μουσικούς που ξέρουν τι να παίξουν και πότε.

 

Ακριβώς αυτό. Μόνο μου παράπονο, η παραγωγή στο δίσκο. Προτιμώ Live off the floor...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ερωτηση προς τους φιλους κιθαριστες..

To παιξιμο του Daniel θυμιζει παρα πολυ Edge..δεδομενου οτι οι δυο τους δεν ειναι ξενοι....ξερει κανεις ποιος επηρεασε ποιον?

 

πλακα μας κανεις θειο? ;D

 

ο Edge ΦΥΣΙΚΑ επηρεασε τον Daniel (& 4-5 εκατομμυρια αλλους κιθαριστες)....εισαι.. μικρος και δεν θυμασαι τις αγγελιες "Edge style guitarist wanted" που ειχαν πλημμυρίσει τον τυπο της εποχης.... :)...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω ειμαι τρελος φαν των Black Dub απο τοτε που ποσταρε ο ΣΦ πριν κανα 6μηνο καποια βιντεακια απο τα ιδια sessions...βεβαια ολα εκεινα τα βιντεο σβηστικαν απο τους μπαμπουλες του youtube...

 

thnx for posting! :)

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου