Προς το περιεχόμενο

Bon Jovi και Προσβαση στο ΟΑΚΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!

 

Την Τεταρτη θα παω να δω τους Bon Jovi. Δεν ειμαι απο Αθηνα και θα κατεβω με αεροπλανο. Θα ηθελα να ρωτησω τους κατοικους Αθηνας και οσους γνωριζουν πως ακριβως μπορω να παω απ' το αεροδρομιο στο ΟΑΚΑ (το οποιο βρισκεται στο Μαρουσι;). Υπαρχουν καποια λινκ στη σελιδα του ΟΑΚΑ αλλα το ενα δεν δουλευει και στο αλλο δεν ξερω ακριβως ποιο δρομολογιο ειναι αυτο που χρειαζομαι.

 

Επισης θα ηθελα να ρωτησω τι ωρα πηγαινει συνηθως καποιος σε τετοια event οταν οι πορτες στο συγκεκριμενο ανοιγουν στις 6 μιση και αν υπαρχουν στην περιοχη κοντα στο ΟΑΚΑ καφετεριες, καταστηματα κτλ ωστε να περασει η ωρα αφου η πτηση μου ειναι στις 9 το πρωι  :-X .

 

Ευχαριστω!

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο το αεροδρόμιο, θα πάρεις προαστιακό και θα κατέβεις στη στάση Νερατζιώτισσα.

 

Απο εκεί ή παίρνεις τον ηλεκτρικό, για σταθμό Ειρήνης που σε βγάζει έξω απο το ΟΑΚΑ

(1 στάση απόσταση είναι), ή αν δε βαριέσαι το παίρνεις περπατητό..

 

Στη Νερατζιώτισσα είναι και το "The Mall", οπότε πιστεύω θα περάσει η ώρα σου άνετα μέχρι τη συναυλία...

 

Όσο για την ώρα άφιξης στο συναυλιακό χώρο, είναι υποκειμενικό..

Εγώ στο "the wall", πήγα κατά τις 20.00.

 

Καλά να περάσεις εύχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Νερατζιώτισσα είναι και το "The Mall", οπότε πιστεύω θα περάσει η ώρα σου άνετα μέχρι τη συναυλία...

πηγαινε δες μια ταινια...φαε ενα burger....παρε μια μπλουζα...το καλυτερο ομως ειναι οτι στο mall εχει Νακα...οποτε σε βλεπω να λιωνεις με τις ωρες εκει μεσα!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όσο για την ώρα άφιξης στο συναυλιακό χώρο, είναι υποκειμενικό..

Εγώ στο "the wall", πήγα κατά τις 20.00.

 

Καλά να περάσεις εύχομαι!

 

Kαι τι ωρα ανοιγαν οι πορτες; Απλα εγω σκεφτομαι το οτι θα ειμαι αρενα και μπροστα μου θα υπαρχουν τα εισητηρια που εκαναν 150 ευρα και μπροστα απ αυτους αυτα που εκαναν 350 ευρα και με κανει να προβληματιζομαι λιγο για την ωρα :P

 

πηγαινε δες μια ταινια...φαε ενα burger....παρε μια μπλουζα...το καλυτερο ομως ειναι οτι στο mall εχει Νακα...οποτε σε βλεπω να λιωνεις με τις ωρες εκει μεσα!!!

 

Χαχαχα..λες; :P 

Να παρω και τιποτα και να μην εχω που να το βαλω :P

 

 

Ευχαριστω παντως και τους 2 σας!

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α!επισης οταν κατεβεις Νερατζιωτισσα μην κατεβεις τα σκαλια κατω στο δρομο...αντ αυτου ανεβα τα σκαλια σε μια γεφυρα που υπαρχει...θα βγεις απευθιας στο Mall

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι τι ωρα ανοιγαν οι πορτες; Απλα εγω σκεφτομαι το οτι θα ειμαι αρενα και μπροστα μου θα υπαρχουν τα εισητηρια που εκαναν 150 ευρα και μπροστα απ αυτους αυτα που εκαναν 350 ευρα και με κανει να προβληματιζομαι λιγο για την ωρα Tongue
 

 

18.30 αλλά ήμουν κερκίδα..  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα εδω υπαρχει θεμα :P

 

Εγω πριν μερικες μερες στους Buena Vista στην Θεσσαλονικη. 8 ανοιγαν οι πορτες (ή 7 δεν θυμαμαι ακριβως :P ) και ημουν εκει εκεινη την ωρα, βρηκα και να κατσω πηρα και ποτακι, ολα μια χαρα και με την ησυχια μου  ;D  ;D

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχεις την δυνατοτοτητα να πας νωρις και να πιασεις καλη θεση γιατι το συζητας καν?εχεις κατι καλυτερο να κανεις στο Mall?

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου