Προς το περιεχόμενο

Rat Pedals


dromilious

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

 

Με χαρά μου θα ήθελα να ενημερώσω πως η στάνταρ σειρά των Rat Pedals ειναι γεγονός.

 

Στην στάνταρ σειρά περιλαμβάνονται:

 

SB-1 Booster

SD-1 Delay

ST-1 Tremolo

SC-1 Chorus

SDT-1 Distortion

SO-1 overdrive

Tube Drive

 

Υπο εξελιξη και κατασκευη ειναι :

 

Delay + tap tempo

Fuzz

Phase  κ.α....

 

Κάποια δείγματα από τα πετάλια μπορείτε να βρείτε στο υπό κατασκευή www.ratpedals.gr και στο http://www.facebook.com/rat.pedals

 

Η διάθεση στα καταστήματα ειναι σε εξέλιξη και αναμονή ολίγων ημερών

 

Επίσης να αναφέρω πως υπό κατασκευή είναι και το κανάλι στο youtube για demo των πεταλιών τα οποία τα έχει αναλάβει ο Γιάννης Αδαμόπουλος.

 

 

Ευχαριστώ πολύ τους moderators και το Noiz .

 

Συλάιδος Νίκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά ο Νίκος μου έχει φτιάξει ένα booster/OD στα πρότυπα του DOD 308 και είναι τρομερό.Εξαιρετικό παιδί,συνεργάσιμο και σωστός επαγγελματίας!Δώστε του μια ευκαιρία!! ;D ;D

 

*Ελπίζω να μην κάνω κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του forum.Αν κάνω να σβηστεί το μήνυμά μου!Απλά θέλω να στηρίξω την προσπάθεια του Νίκου!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και γω 3 πεταλια που μου εχει φτιαξει ο Νικος..Η δουλεια του ειναι πολυ καλη και δνε εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα με τον ηχο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι δεν βαζετε τιμοκαταλογο στα περισσοτερα Ελληνικα site ???

 

Δινετε την εντυπωση οτι πατε να δαγκωσετε κοσμο (εμενα προσωπικα με αποθαρρυνει ακομα και να επικοινωνησω αν δεν εχω παρει πρωτα μια ιδεα για τις τιμες)

 

Παντα με τις φιλικοτερες διαθεσεις

Δημητρης (γιατι σιγουρα και αλλοι θα το σκεφτονται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι δεν βαζετε τιμοκαταλογο στα περισσοτερα Ελληνικα site ???

 

Δινετε την εντυπωση οτι πατε να δαγκωσετε κοσμο (εμενα προσωπικα με αποθαρρυνει ακομα και να επικοινωνησω αν δεν εχω παρει πρωτα μια ιδεα για τις τιμες)

 

Παντα με τις φιλικοτερες διαθεσεις

Δημητρης (γιατι σιγουρα και αλλοι θα το σκεφτονται)

 

+100

Συμφωνώ απολύτως. Δεν μιλάω βέβαια για τη συγκεκριμένη εταιρεία. Όμως, κι εμένα, με αυτή την τακτική, πάντα μου έρχεται στο μυαλό ότι η τιμολόγηση θα γίνει "δια κοπής" (δλδ όπως θα "κόψουν" τον πελάτη είτε στο τηλέφωνο είτε δια ζώσης). Αν ξέρει πέντε πράγματα έχει καλώς, αν όχι θα πέσουν τα φούμαρα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές είναι οι παρακάτω.

 

SB-1 120  ευρώ

 

SC-1 120  ευρώ

 

SDT-1 140  ευρώ

 

ST-1 120  ευρώ

 

SO-1        140  ευρώ

 

SD-1 120  ευρώ

 

TUBE DRIVE 150  ευρώ

 

 

 

 

 

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται ο Φ.Π.Α. 23%

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου