Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή ηλεκτρικής κιθάρας


AhilleasByrlis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μια μικρη αλλαγη σχεδιου..καθως την κοιταζα κατι δεν μου αρεσε αρκετα και τελικα μου εφταιγαν τα inlays...οποτε τα αφαιρεσα..λογω υποχρεωσεων αργει λιγο αλλα που θα παει θα τελειωσει.

no_inlays_2.thumb.jpg.7dbb5c80fa6145caced646f1c2225913.jpg

no_inlays.thumb.jpg.0d42841e83e61e9780820988cafc9094.jpg

ACHILLES guitars

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κατασκευή !!! Από που βρήκες templates ? To ξύλο στη μέση που αν δεν κάνω λάθος είναι αμερικάνικη καρυδιά είναι ενωμένο με το μπράτσο της κιθάρας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν μπορώ να κάνω τροποποίηση του post, ξέχασα να ρωτήσω αν εκτύπωσες σε χαρτί τα templates και πως γίνεται.Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κεντρικο ξυλο ειναι μαονι και ναι ειναι ενιαιο με το μπρατσο, τα πλαινα ειναι αμερικανικη καρυδια. τα templates τα εκτυπωνω σε χαρτι πρωτα και μετα τα φταχνω σε κοντρα πλακε η καποιο τετοιο ειδος "ξυλου". οτι θες να με ρωτησεις στειλε μου και πμ αν θες και ευχαριστως, αν μπορω, να σε βοηθησω σε οτιδηποτε.

ACHILLES guitars

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο λογο ενω ειχα ανεβασει τις τελευταιες φωτο σημερα δεν υπηρχαν..ξανα λοιπον λεγοντας οτι καθως την κοιταζα κατι δεν μου πηγαινε καλα εμφανισιακα και τελικα μου εφταιγαν τα inlays...οποτε αντιο inlays..

ACHILLES guitars

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου