Προς το περιεχόμενο

Radiohead's Ed O'Brien's pedalboard build


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιστήμη...

 

Πράγματι. Τώρα μένει να βάλουν το pedalboard να γράψει κάνα τραγουδάκι της προκοπής γιατί ο τελευταίος τους δίσκος ήταν για τα Μπάζα.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πράγματι. Τώρα μένει να βάλουν το pedalboard να γράψει κάνα τραγουδάκι της προκοπής γιατί ο τελευταίος τους δίσκος ήταν για τα Μπάζα.

 

 

Χαχαχαχαχα ;D ;D ;D

 

+100

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι έχετε και οι 2 σας στα συρτάρια σας μερικά κομματάκια

που πατάνε κάτω τα κομμάτια του τελευταίου τους ε;  :P

 

Εξαιρετικό board, gigrig εγγύηση και ο Dan είναι εξυπηρετικότατος και τρελό μυαλό.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φαντάζομαι έχετε και οι 2 σας στα συρτάρια σας μερικά κομματάκια

που πατάνε κάτω τα κομμάτια του τελευταίου τους ε;  :P

 

Εξαιρετικό board, gigrig εγγύηση και ο Dan είναι εξυπηρετικότατος και τρελό μυαλό.

 

Αυτό σημαίνει ότι ως ακροατές δε μπορούμε να κρίνουμε τη δουλειά τους;Από πότε; ;D ::)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σημαίνει ότι ως ακροατές δε μπορούμε να κρίνουμε τη δουλειά τους;Από πότε; ;D ::)

 

Όταν σας γίνετε παραπλήσια παρατήρηση για τους αγαπημένους σας κιθαρωδούς η στάνταρ απάντησή είναι να μην κρίνουμε, γιατί δε μπορούμε να παίξουμε ούτε στο 1/100 της τεχνικής τους κατάρτισης.

Μη διαμαρτύρεστε, λοιπόν, όταν απαντούν με ίδιου τύπου επιχειρήματα.

 

 

υγ Για την ιστορία, ο ατρέγιου έχει κάτι άζματα κάτσε καλά, λαίμαι...τα έχω στο repeat.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όταν σας γίνετε παραπλήσια παρατήρηση για τους αγαπημένους σας κιθαρωδούς η στάνταρ απάντησή είναι να μην κρίνουμε, γιατί δε μπορούμε να παίξουμε ούτε στο 1/100 της τεχνικής τους κατάρτισης.

Μη διαμαρτύρεστε, λοιπόν, όταν απαντούν με ίδιου τύπου επιχειρήματα.

 

 

υγ Για την ιστορία, ο ατρέγιου έχει κάτι άζματα κάτσε καλά, λαίμαι...τα έχω στο repeat.  :)

 

Εγώ,επειδή με μένα μιλάς,ποτέ δεν έχω πει κάτι τέτοιο.Είναι σαν να λέμε ''δε μπορώ να κρίνω τον Messi αν δεν κάνει μια καλή χρονιά,επειδή παίζω μπάλα κάθε Πέμπτη στο 5x5 με τα φιλαράκια μου''.

 

Εμένα λοιπόν προσωπικά,δε μου άρεσε ο τελευταίος δίσκος των Radiohead.Βασικά πέρα των 3 πρώτων δίσκων τους και ιδιαίτερα του αριστουργήματος ''OK Computer'',δεν έχουν βγάλει κάτι που να μου πήρε τα μυαλά.

 

Ωραίο και το pedalboard του O'Brien,με πολλά και καλά πετάλια,χωρίς να χρειάζεται να χορεύει,that's the point.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να λέμε ''δε μπορώ να κρίνω τον Messi αν δεν κάνει μια καλή χρονιά,επειδή παίζω μπάλα κάθε Πέμπτη στο 5x5 με τα φιλαράκια μου''.

 

Συμφωνώ  :)

 

Εμένα λοιπόν προσωπικά,δε μου άρεσε ο τελευταίος δίσκος των Radiohead.

 

Συμφωνώ  :)

 

Σε πιστεύω όταν γράφεις ότι δεν έχεις εκφραστεί, προσωπικά, με τέτοιου τύπου επιχειρήματα, ωστόσο είναι επιχειρήματα, που "φοριούνται" από πολλές πλευρές και αυτό ήθελα να επισημάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου