Προς το περιεχόμενο

"White room" από σημερινή πρόβα


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπάντα να τζαμάρω, πλέον, δεν έχω. Κάθε Δευτέρα πάω στο ωδείο της γειτονιάς και για 40 λεπτά παίζω μαζί με <15χρονα πιτσιρίκια. Κάθε βδομάδα βγάζουμε και άλλο κομμάτι (το ωδειο διοργανώνει συχνά λάιβ με τα γκρουπ που έχει). Σημερα προσπαθήσαμε να παίξουμε αυτό. Η εγγραφή είναι χάλια, εννοείται....

 

Στα φωνητικά και στην lead κιθάρα είμαι εγώ. Παίζω σε ένα fender champion 40, καρφί...

 

 

 

  • Like 16

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15χρονα που παίζουν το White room....υπάρχει ακόμα ελπίδα!

Ωραίος Γεώργιε και να σου πω την αλήθεια ζηλεύω λίγο...

Μπράβο σε όλους!!!

 

 Υ.Γ.  ρε συ είχα ξεχάσει τι φωνάρα έχεις.... βλέπω βελτίωσες και στην προφορά σου. 3:33 ούτε ο  Gillan να ήσουν....🥳

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Like 2
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μας εφτιαξες έτσι!

 

Οι ψεύτικες αλά Γκιλαν με έστειλαν.

 

Παρολες κάποιες ατέλειες, το τελικό αποτέλεσμα είναι τόσο ζωντανό και ξεσηκωτικο!

 

Μας έχει φαει η τυποποίηση του click track και έχουμε ξεχασει πως είναι η αίσθηση του live

 

 

 

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, roberto30 είπε

 Μας έχει φαει η τυποποίηση του click track και έχουμε ξεχασει πως είναι η αίσθηση του live

Πόσο δίκιο έχεις βρε Απόστολε....

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, gkourmoul1 said:

Μπάντα να τζαμάρω, πλέον, δεν έχω. Κάθε Δευτέρα πάω στο ωδείο της γειτονιάς και για 40 λεπτά παίζω μαζί με <15χρονα πιτσιρίκια. Κάθε βδομάδα βγάζουμε και άλλο κομμάτι (το ωδειο διοργανώνει συχνά λάιβ με τα γκρουπ που έχει). Σημερα προσπαθήσαμε να παίξουμε αυτό. Η εγγραφή είναι χάλια, εννοείται....

 

Στα φωνητικά και στην lead κιθάρα είμαι εγώ. Παίζω σε ένα fender champion 40, καρφί...

 

 

 

Ήρθε η ώρα να στήσεις το Greek School of Rock._
Υ.Γ.: Θα σε φωνάζουμε JB μετά...


Ή αν έχεις πιο υψηλές προσδοκίες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, dimsonic said:

το καλύτερο φάρμακο η νεολαία.

Μπράβο

Έτσι...μαζί σου 101% σ' αυτό.

2 hours ago, gkourmoul1 said:

Μπάντα να τζαμάρω, πλέον, δεν έχω. Κάθε Δευτέρα πάω στο ωδείο της γειτονιάς και για 40 λεπτά παίζω μαζί με <15χρονα πιτσιρίκια. Κάθε βδομάδα βγάζουμε και άλλο κομμάτι (το ωδειο διοργανώνει συχνά λάιβ με τα γκρουπ που έχει). Σημερα προσπαθήσαμε να παίξουμε αυτό. Η εγγραφή είναι χάλια, εννοείται....

 

Στα φωνητικά και στην lead κιθάρα είμαι εγώ. Παίζω σε ένα fender champion 40, καρφί...

 

 

 

Να σημειωθεί στα πρακτικά πως <15χρονα να παίζουν έτσι είναι περισσότερο από αξιοσημείωτο. Ούτε 40άρηδες+ δεν έχω ακουσει να αποδίδουν τόσο σωστά. Να μεταφέρεις τα ειλικρινή συγχαρητήριά μου στα παιδιά! 👏👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν πολύ ενθουσιασμό, κάνουν τα πάντα με πολλή όρεξη, το ταλέντο και το μυαλό περισσεύει στη γενιά αυτή. Τουλάχιστον δεν ακουνε Τραπ...

4 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Έτσι...μαζί σου 101% σ' αυτό.

Να σημειωθεί στα πρακτικά πως <15χρονα να παίζουν έτσι είναι περισσότερο από αξιοσημείωτο. Ούτε 40άρηδες+ δεν έχω ακουσει να αποδίδουν τόσο σωστά. Να μεταφέρεις τα ειλικρινή συγχαρητήριά μου στα παιδιά! 👏👏

 

Θα τους το μεταφέρω. Ο ντράμερ είναι 20χρονος, και είναι αρκετα έμπειρος. Οι υπόλοιπες κοπελιές είναι από γυμνάσιο και λύκειο. Έχουν μεράκι και προσπαθούν. Έχουν έναν καταπληκτικο δάσκαλο που τις μαθαίνει σωστά και τις βάζει στο κλίμα της συλλογικής προσπάθειας .

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου