Προς το περιεχόμενο

Ιστορίες ΕΦΚΑ για αγρίους και ιθαγενείς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν υπάρχει καλλίτερη χώρα για τα γεράματα από την Ελλάδα .

Live your mirth in Greece. Ho Ho Ho!

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Φτιάξανε funeral pass?

Φτιάξανε, αλλά έχουνε κολλήσει στο όνομα. Δεν ξέρουν αν πρέπει να το πουν Bye Pass, ή Ζωή σε Pass.

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Ali Barout είπε

Live your mirth in Greece. Ho Ho Ho!

Φίλος, για γέρους σαν και εμένα και τον Φάσιον, Μερακλήδες,  μόνο Μαϊάμι και Ελλάς.

Τσιπουρα, μπιρίμπα και κωλάδικα.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Φίλος, για γέρους σαν και εμένα και τον Φάσιον, Μερακλήδες,  μόνο Μαϊάμι και Ελλάς.

Τσιπουρα, μπιρίμπα και κωλάδικα.

 

Εγώ πάντως τα βραδάκια μετά τα τσίπουρα, πάω στα συσσίτια της ενορίας μου.

Στα κωλάδικα πάω πιο αργά.

Φαγωμένος.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να έχουμε την υγεία μας.

 Μπορεί ο άνθρωπος να ζήσει και με λίγα.

 Να τα έχει καλά με τον εαυτό του και να αποφεύγει την τοξικότητα, το τοξικό περιβάλλον και τους τοξικούς ανθρώπους.

 Η σωματική και η ψυχική υγεία είναι το εισιτήριο για την ευτυχία, την επιτυχία και την μακροζωία. Και δεν είναι απόλυτο αυτό, αλλά αυξάνει τις πιθανότητες γιατί οι ΝΟΣΟΙ και τα ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ δεν κάνουν διακρίσεις σε πλούσιους, φτωχούς, πετυχημένους, έξυπνους, όμορφους, θεοσεβούμενους κλπ.

 

 Ζήστε και τη στιγμή, κάθε στιγμή είναι πολύτιμη και ο δρόμος προς την επιτυχία είναι στρωμένος από τις αποτυχίες μας. 

 

 Θα φτιάξουμε την οικονομία μας, άμα φτιάξουμε την παιδεία μας.
🤑

  • Like 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Χωρίς MODX8 όμως; Εδώ σε θέλω.

το θέλω, δεν το κρύβω, είχα κάθε ευκαιρία στη ζωή μου και τη δυνατότητα να γίνω πολύ πιο πλούσιος και να παίρνω ότι θέλω και κάθε φορά επέλεξα άλλο δρόμο, τον πιο εύκολο, τον πιο ξεκούραστο και τεμπέλικο.

 

 Μπορώ όμως να βγάλω την καλύτερη μουσική του κόσμου και με αυτά που έχω τα παλιά γιατί απλά μπορώ, είμαι ο καλύτερος και αυτό και μόνο με κάνει να νιώθω ο πλουσιότερος του κόσμου και δεν έχω και έναν κακοήθη όγκο που μου βγήκε ξαφνικά και θα με ταλαιπωρήσει ώσπου να με τελειώσει σε λίγους μήνες, μια σπάνια νευρομυοπάθεια που θα με ανάγκαζε να προχωράω σαν ουρακοτάγκος και να μην μπορώ να απλώσω το χέρι μου στο ράφι να πάρω ένα ποτήρι να βάλω νερό και πολλά άλλα.

 

Όλα αυτά συν αυτά που βλέπω και έχω αντιμετωπίσει στην επαγγελματική μου ζωή μάλιστα με κάνουν να νιώθω τον πλουσιότερο και ομορφότερο άνθρωπο στον κόσμο, είμαι ερωτευμένος με τον εαυτό μου, ναι.

 

 Έτσι είναι φίλε μου.

 Και μια PORSCHE είδα προχθές και στιγμιαία έλεγα να την έχω αλλά το αμαξάκι μου που το ξεχρέωσα σε 4χρόνια και το έχω σχεδόν εικοσαετία το αγαπώ πιο πολύ και το έχω γεμίσει με τόσες γλυκιές αναμνήσεις, σχεδόν τόσες όσες οι γρατζουνιές του που δεν πάω να τις φτιάξω γιατί ε, έχω και άλλες οικονομικές προτεραιότητες.

χ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

 

 ΖΗΣΤΕ και ΕΚΤΙΜΗΣΤΕ αυτά που έχετε και μην κομπλεξάρεστε με αυτούς που έχουν περισσότερα.

 Μπορεί να φαίνονται καλύτεροι αλλά να είναι δυστυχισμένοι, βασανισμένοι, να μισούν τον εαυτό τους να φοράνε απλά ένα προσωπείο και μέσα τους να πονάνε φριχτά και να καίγονται. Trust me! αχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Like 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν υπάρχει καλλίτερη χώρα για τα γεράματα από την Ελλάδα .

Τώρα θα φύγεις;

Τι τα θες βρε LK? Όλα μια συνήθεια είναι.🙄 Εγώ για παράδειγμα, βλέπω κάθε πρωί που ανοίγω τα παράθυρα την παρακάτω θέα. Πάνω από 50 χρόνια τα ίδια και τα ίδια.🥱

Τέλος λέμε, τα μαζεύω και πάω Γερμανία....😌

P1060222b.thumb.png.d2596c93275c447e219902c1b3abb57b.pngP1060190b.thumb.png.02bf473bac044ed97f86a41d6aa68f27.pngP1050034b.thumb.png.19d8655f63d5d7d6b866cbe47a9ba116.pngP1040987b.thumb.png.c511f6346c31381c51c9dc9c1333c5d8.pngP1040620b.thumb.png.6bd9786fd06df50326705a94ae8f3108.pngP1040173b.thumb.png.fff261446e33f74b00fa81db7eda0482.pngP1030708b.thumb.png.1a650de0216aa2f87df9de87167d0b57.pngP1030493.thumb.png.00c2379b68fa617d96ca3f74fc178c30.pngP1030468b.thumb.png.3df72ff9cb7ded0d72a33debb9ecfdea.pnga(2).thumb.png.05c14db68bb053e1dde03d933e39dd6e.png

  • Like 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Waterfall-K mk2

H Χαλκίδα είναι όμορφη, όπως και πάρα πολλές πόλεις στην Ελλάδα.

Εγώ την Ελλάδα δεν την αλλάζω ούτε με την Ιταλική Ριβιέρα.

 

Υ.Γ. Εκει πλέον (Χαλκίδα)  είναι και ο Σταύρος ο freerock...κάπου θα τον πετύχεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LK είπε

Εκει πλέον (Χαλκίδα)  είναι και ο Σταύρος ο freerock...

 

 

Πώς γκένεν αυτό? :classic_ohmy:

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου