Προς το περιεχόμενο

Κorg Trinity Plus Operation System (Λειτουργικό Σύστημα) 2.3.1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς μεγάλη χαρά και ικανοποίησή μου ( ;D ;D ;D) σας ανακοινώνω οτι κατάφερα να το φτιάξω. Το όργανο πλέον λειτουργεί καλύτερα και απο καινούριο...

 

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα!Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις να βρω ρυθμούς για roland(οτιδήποτε μοντέλο μπορώ να τους μετατρέπω)κυρίως ελληνικούς.Μου έχει χαλάσει η μητρική και φωρτώνω μόνο σε Flash Μνήμη και δισκέττες,,έχω σοβαρό πρόβλημα γι'αυτό σου λέω.Έχω από πολλά όργανα ακόμα και από Korg μόνο που καμιά φορά στην μετατροπή μου χαλάει το drum mapping...Τα μόνα που φορτώνει πάντα ανεξαρτήτου μοντέλου είναι της Roland.Αν μπορείς η ξέρεις κάτι μπορείς να μου πεις?

Σ'ευχαριστώ εξ'αρχής!

 

Θάνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με Roland όσον αφορά ρυθμούς και δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Νομίζω οτι κάποιος άλλος που έχει ασχοληθεί πιο πολύ με το αντικείμενο θα σε βοηθήσει πιο πολύ.

 

Sorry...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όργανο πλέον λειτουργεί καλύτερα και απο καινούριο...

 

Kαλορίζικο...... ;D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΓΙΕΙΑ ΣΟΥ ΦΥΛΕ ΣΕ ΠΙΩ ΦΟΡΜΑΤ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΣΤΥΛΕ ΕΧΩ ΠΟΛΑ ΓΙ KORG PA80-800-PA1X AΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΟΝΒΕΡΤ ΓΙΑ ΟΛΛΑ ΤΑ ΑΡΜΟΝΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου