Προς το περιεχόμενο

Guitar Link UCG102


kreios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το συγκεκριμενο καλωδιο αλλα δεν μπορω να κατεβασω το Driver.Εχω απευθυνθεί και στην εταιρεια που το κατασκευασε, και εκει που το αγορασα.Εχω προσπαθησει απειρες φορες ,δεν γινεται.Μπορω μεν να ηχογραφω αλλα δεν μπορω να ακουω μουσικη ταυτόχρονα από τα ακουστικα.Εχει κανενας από εσας το ιδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω εγω και μπορω και να ηχογραφω αλλα και να ακουω μουσικη απο αλλα προγραμματα (π.χ. Winamp ή VLC).

 

 

Στη σελιδα της Behringer εχει ενα link για να κατεβασεις τους ASIO4ALL drivers:

http://www.behringer.com/EN/Products/UCG102.aspx

(κατω-κατω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το ιδιο θεμα με την δικια μου καρτα ( focusrite 2i4 ) , οποτε επαιζα π.χ. με το amplitube δεν μπορουσα να ακουσω μουσικη ουτε απο youtube ουτε mp3 κτλ .

 

Τελικα το καταφερα αλλα δεν ειμαι 100%  σιγουρος τι ακριβως απο αυτα που εκανα διορθωσε το προβλημα . Για αρχη επαιξα με την συχνοτητα δειγματοληψιας της καρτας στο settings  του amplitube και στην συνεχεια με τις επιλογες  playback devices των windows 7  που εχω . Βρες στο μενου αυτο των windows  την καρτα σου και ξετσεκαρε την επιλογη "allow applications to take exclusive control of this device" που βρισκεται στο tab advanced .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου