Προς το περιεχόμενο

Ποιοί απο εδω μέσα παίζουν με tele??


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

μια πολύ όμορφη tele που μου "έφτιαξε" ο Σ.Ντούκας....λέω κάποια στιγμή να ετοιμάσω κλιπάκια να ανεβάσω μαζί με slutty φωτογραφικό υλικό ;)

 

tele.jpg

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

και βεβαια να και η δικια μου (που μου ρθε ουρανοκατεβατη μεσω superfunk περυσι), και εχει κατα βαση εκτοπισει την strat μου απο τοτε..

 

tele01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταπεινη μου affinity, που οσο περναει ο καιρος μοιαζει ολο και λιγοτερο με affinity (αλλο μπρατσο, μαγνητες, pots, switch, κλειδια, strap locks, γεφυρες, γενικα ο,τι βρισκω πεταμενο απο δω και απο κει της το δοκιμαζω και αν μου κανει μενει...)

 

Για να σας προλαβω. Eιναι καμπια. Η κορη μου απαιτησε να κολληθει εκει γιατι θεωρουσε οτι θα ταιριαζε πολυ.

 

x1.jpg

 

x2.jpg

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κάμπια μια χαρά είναι.

Η θήκη για τις πένες δε μου κολλάει πολύ σε αυτό το σημείο. Πάρε τουλάχιστον μια butterscotch θήκη για κάλυψη-απόκρυψη...:P

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κάμπια μια χαρά είναι.

Η θήκη για τις πένες δε μου κολλάει πολύ σε αυτό το σημείο. Πάρε τουλάχιστον μια butterscotch θήκη για κάλυψη-απόκρυψη...:P

Θεωρω οτι αν εχεις 20 ποντους καμπια στην κιθαρα σου, εχεις κερδισει επαξια το δικαιωμα να εχεις τις πενες εκει που σε βολευουν.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρω οτι αν εχεις 20 ποντους καμπια στην κιθαρα σου, εχεις κερδισει επαξια το δικαιωμα να εχεις τις πενες εκει που σε βολευουν.

 

ΧαΧαΧα....+1111

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω κ εγω εχω!  ;D

 

η πρωτη μου ηταν αυτη αλλα την πουλησα

 

thinline%202.jpg

 

αλλα τωρα παιζω με την Baja μου

 

classic-TELE.jpg

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου