Προς το περιεχόμενο

Ένας φίλος ψάχνει ηλεκτρική έως 450 +amp.


Giwrgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.Οι μουσικές του προτιμήσεις είναι κύριος metal και hard rock.Είμαστε και οι δυο αρχάριοι και χρειάζεται μερικές προτάσεις.Δέχεται και μεταχειρισμένα προιϊόντα (+amp).

Προτεινόμενες τιμές:τσαμπέ-450euro.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι αθηνα μπορεις να πας να ακουσεις τις michael kelly στον κουμπη.εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ,

ειδικα για τα λεφτα τους.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι αθηνα μπορεις να πας να ακουσεις τις michael kelly στον κουμπη.εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ,

ειδικα για τα λεφτα τους.

 

oxi μονο αυτες αλλα και με τις swing και τις bachus επαθα την πλακα μου!!!υπερβολικα χαμηλες οι τιμες για αυτα που προσφερουν!!!!

τρελαθηκα μετα απο μια κοντρα α/β μις swing των 300 ευρο περιπου με μια fender signature eric jonshon των 1500+ ευρο.(αμα δεν το πιστευετε πηγαιντε και οι ιδιοι ;)

οσο για την bachus μαλλον παιδια οσο προλαβαινουμαι γιατι λεγεται οτι η fender θα τσιμπισει το εργοστασιο της να της φτειαχνει κιθαρες για αυτην και μετα τσιου οι τιμες π τωρα ξερουμε... >:( >:(

με 150-250 ευρο παιρνεις ενα πολυ σωστο στημαινο οργανο μετα για ενισχυτη παλι συντομα κατι alden-ακια θα ερθουν για καθαρους fender based ηχους σε πραγματικα απιστευτες τιμες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για την bachus μαλλον παιδια οσο προλαβαινουμαι γιατι λεγεται οτι η fender θα τσιμπισει το εργοστασιο της να της φτειαχνει κιθαρες για αυτην και μετα τσιου οι τιμες π τωρα ξερουμε... >:( >:(

 

Ποιος στο είπε αυτό; Κατά 90% δεν ισχύει

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα προτείνω κάποια epiphone, ή ibanez...

 

Για την epiphone θα σου πρότεινα ταυράκι, ή les paul, αλλά από ibanez δεν έχω εμπειρία..

 

Όσο για τον ενισχυτή, κοίτα τους marshall, αλλά και τους vox, οι οποίοι σου υπόσχονται περισσότερο ψάξιμο με εφέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για την bachus μαλλον παιδια οσο προλαβαινουμαι γιατι λεγεται οτι η fender θα τσιμπισει το εργοστασιο της να της φτειαχνει κιθαρες για αυτην και μετα τσιου οι τιμες π τωρα ξερουμε... >:( >:(

 

Ποιος στο είπε αυτό; Κατά 90% δεν ισχύει

 

μακαρι!!!ετσι κυκλοφορησε σαν φημη και εφτασε στα αφτια μου.μπορει να κανω λαθος δεν ορκιζομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς. Και να την αγοράσει τι θα την κάνει; Να βγάζει κάλπικες lp κιθάρες; Εξάλλου κυκλοφορούν και άλλοι γιαπωνέζοι που φτιάχνουν πολύ καλά αντίγραφα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου αν μπορείς πήγαινε μια βόλτα απ τον Ζαμπετάκη στο Γαλάτσι και άκουσε της Schecter μιλάμε για απίστευτη ποιότητα

στα 400€ παίρνεις κιθάρα που παίζεις από Blues μέχρι death με τα όλα της από 300-400€ έχει μερικές Schecter που τα σπάνε

το έλεγα σε ένα μέλος του noiz τις προάλλες και δεν με πίστευε μέχρι που πήγε δοκίμασε και έφυγε με κιθάρα  ;D

πραγματικά πολύ όμορφες και πολύ ωραίος ήχος

 

εγώ περιμένω την 7χορδη με active μαγνήτες και licenced floyd στα 460€  ;D  ;D 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου