Προς το περιεχόμενο

ο ga5h κάνει για metal?


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε c jase νομιζω οτι το MZ ειναι για μικροτερες ηλικιες,υπαρχουν αλλες λυσεις αν ψαχτει λιγο...πχ

http://www.thomann.de/gr/behringer_vamp.htm δεν λεω...ψεμα ειναι και αυτο αλλα...εχει και τα εφεδακια του

και γενικα το θεωρω πολυ πιο οκ αν το βαλει στο ga5h!τι λες?

 

Απλά μου φαίνεται ότι το MZ είναι μια "ασφαλής" και "δοκιμασμένη" λύση για καφρίλες όταν μιλάμε για budget εξοπλισμό συν το ότι φεύγει ξανά εύκολα στην αγορά του μεταχειρισμένου.

 

 

τζιτζικια???μηπως ακουω τζιτζικια ή με γελουν τα αυτια μου? ψεμα μηπως ακουω ψεμα ή με γελουν τα αυτια μου.....?χαλια ηχο ,μηπως ακουω χαλια ηχο ή με γελουν τα αυτια......

ρε παιδια αυτα τα metal zone kai vamp ειναι να εισαι 15χρονος και να ψαχνεις και να ανκαλυπτεις τωρα τι ειναι το overdrive και πως εβγαζε ο ΨΑΛΤΗΣ τετοιο ηχο στις ταινιες του ;D εγω τα θεωρω πολυ μα παρα πολυ ψεμα αυτα τα μηχανηματα.... ;) φιλικα παντα...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε c jase νομιζω οτι το MZ ειναι για μικροτερες ηλικιες,υπαρχουν αλλες λυσεις αν ψαχτει λιγο...πχ

http://www.thomann.de/gr/behringer_vamp.htm δεν λεω...ψεμα ειναι και αυτο αλλα...εχει και τα εφεδακια του

και γενικα το θεωρω πολυ πιο οκ αν το βαλει στο ga5h!τι λες?

 

Απλά μου φαίνεται ότι το MZ είναι μια "ασφαλής" και "δοκιμασμένη" λύση για καφρίλες όταν μιλάμε για budget εξοπλισμό συν το ότι φεύγει ξανά εύκολα στην αγορά του μεταχειρισμένου.

 

ε τι  λεμε ρε ignatie τοση ωρα...απλα τι κατα την αποψη μου μεταξυ 2 κακων λιγοτερο κακο ειναι το v-amp μια και μιλαμε για παιχνιδι και οχι true weapon!!anyway!

 

τζιτζικια???μηπως ακουω τζιτζικια ή με γελουν τα αυτια μου? ψεμα μηπως ακουω ψεμα ή με γελουν τα αυτια μου.....?χαλια ηχο ,μηπως ακουω χαλια ηχο ή με γελουν τα αυτια......

ρε παιδια αυτα τα metal zone kai vamp ειναι να εισαι 15χρονος και να ψαχνεις και να ανκαλυπτεις τωρα τι ειναι το overdrive και πως εβγαζε ο ΨΑΛΤΗΣ τετοιο ηχο στις ταινιες του ;D εγω τα θεωρω πολυ μα παρα πολυ ψεμα αυτα τα μηχανηματα.... ;) φιλικα παντα...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σας αρέσει αλλά βρήκα αυτό εδώ το κλιπάκι με τον ga5 να βγάζει αρκετά γκάζια.. βέβαια δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα του ήχου αλλά κάτι γίνεται..

 

Μάλλον ξέχασες το βιντεάκι.

Χε, χεχεχε  ::)  ::)

χε, χε ,χε 

χε,χε ,χε χεχεχε .. ;D ::)χε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HERBERT μην αρπαζεσαι απλα πολλες φορες που λεω οτι καποια πεταλια δεν ειναι καλα πανε να με βγαλουν τρελο.....οτι δεν ειναι ετσι και χρησιμοποιουνται τοσα χρονια κλπ,κλπ

και επισης ετσι οπως εκανε την παραθεση νομιζα οτι ξαναεγραψες τα δικα μου αλλα κατορθωσα και βρηκα την απαντηση σου ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου κανω μια ερωτηση ? το sansamp τι το θες αφου εχεις τον herbert?και αν μπορεις να μου πεις ποιο εχεις και με ποιο τροπο το χρησιμοποιεις γιατι εγω τα εχω ολα τα sans αλλα εχω ενα hotrod που δεν εχει γκαζια και γι'αυτο τα εχω συν και για το studio που επικρατει ο βασιλιας valvestate ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά έψαξα και στο youtube και κατάλαβα ότι καλύτερα ένας καλός τρανζίστορ

λάμπες και μακακίες αν δεν έχεις χώρο και έναν diezel δεν κάνεις δουλειά

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά έψαξα και στο youtube και κατάλαβα ότι καλύτερα ένας καλός τρανζίστορ

λάμπες και μακακίες αν δεν έχεις χώρο και έναν diezel δεν κάνεις δουλειά

 

Να κάνω μια μικρή ερώτηση (πάντα φιλικά); Aυτό έχεις αποκομίσει από τα 2 χρόνια που είσαι στο φόρουμ (και που σε βοήθησε το ΥοuTube να διαπιστώσεις); Ότι αν δεν έχεις Diesel μην μπεις καν στον κόπο να πάρεις oποιονδήποτε λαμπάτο ενισχυτή για μέταλ;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα εγώ κάτι τέτοιο?

εγώ μίλησα για τον συγκεκριμένο λαμπάτο ενισχυτή και τον ήχο που θέλω

 

αν θες να βγάλεις βρωμιά (ποιοτική και μπόλικη) θες πολλά watt μπόλικες λάμπες 4x12 χώρο και πολλά χρήματα

 

για ατό που θέλω πάντως δεν κάνει

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου