Προς το περιεχόμενο

ο γιος του bohnam -change of a season


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σορρυ που το βαζω ετσι αλλα δεν υπαρχει στο youtube

 

 

http://www.veoh.com/collection/Bonham-Music-Videos/watch/v1485684542rjr7XN

 

 

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=26459713

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ρε φιλε..........ετσι κομματαρα........και το σολο απιστευτο......πολυ χαρηκα που σου αρεσει και σενα....νομιζα οτι ειμαι ο μονος.........και εγω τωρα τελευταια το βρηκα..........κομματαρα...τελος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

... θυμόμουν αυτή την κιθάρα που παίζει ο φίλος στο σόλο απο όταν ήμουν 16 χρονών. Σαν σωστός ερωτευμένος άντρας ποτέ δεν την ξέχασα, και πριν 2 χρόνια, στα 31 πια, έφαγα το internet ανάποδα για να βρώ αυτόν τον τύπο και να τον ρωτήσω τί ήταν η κιθάρα !

 

Κάπως μαγικά ... τον βρήκα παιδιά, 15 χρονια μετα ο φίλος έφαγε μ ε γ ά λ η φρίκη που τον βρήκα και τον ρώτησα. Τελικά η κιθάρα αυτή είναι μια Valley Arts Custom Pro Steve Lukather signature model - όχι οι μοντέρνες Valley Arts της Gibson, οι μαγικές original.

 

Όποιος έχει μια τέτοια, κράτα τη, είναι σα χρυσός. Τώρα πλέον, αν βρείς, θα την πληρώσεις 3 - 4 χιλιάρικα, πωλείται μόνο μια σε όλη την Ευρώπη αυτή τη στιγμή ... :(

 

Θεικό, υπέρτατο κομμάτι, απο ένα κατα τ' άλλα μέτριο γκρούπ - προσωπική γνώμη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου