Προς το περιεχόμενο

Περίπτωση Παραγγελίας- Thomann...ΝΤΡΟΠΗ (εξυπηρέτηση για πολύ κλάμμα...)


vavel80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα παντως με το αρχικο τοπικ, και εμενα μου ηρθε μια επιφον κιθαρα με ραφισμενη την ταστιερα.Μου βγαλανε την πιστη να την παραγγειλω (ο σαλιμ δηλαδη) και οταν τελικα ηρθε σπασμενη , με μια αγενεστατη συμπεριφορα του στυλ τι θες τωρα ΠΑΛΙ?

ΜΟΥ ειπε για τις οδηγιες  επιστροφης.γενικα ηταν απαραδεκτος αθλιος και κακοτροπος.αν δεν διαβαζα εδω οτι τον αλλαξανε ποστο δεν θα ξαναπαρηγγελνα απο τον THOMANN

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σχετικα παντως με το αρχικο τοπικ, και εμενα μου ηρθε μια επιφον κιθαρα με ραφισμενη την ταστιερα.Μου βγαλανε την πιστη να την παραγγειλω (ο σαλιμ δηλαδη) και οταν τελικα ηρθε σπασμενη , με μια αγενεστατη συμπεριφορα του στυλ τι θες τωρα ΠΑΛΙ?

ΜΟΥ ειπε για τις οδηγιες  επιστροφης.γενικα ηταν απαραδεκτος αθλιος και κακοτροπος]αν δεν διαβαζα εδω οτι τον αλλαξανε ποστο δεν θα ξαναπαρηγγελνα απο τον THOMANN

 

 

Διαμαρτυρηθηκες στο καταστημα η περιμενες να περασει η καλη νεραιδα και να τον μεταφερει μακρια?

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγαλανε την πιστη να την παραγγειλω (ο σαλιμ δηλαδη) και οταν τελικα ηρθε σπασμενη , με μια αγενεστατη συμπεριφορα του στυλ τι θες τωρα ΠΑΛΙ?

Mα ΑΥΤΟ είπα προηγουμένως, ότι δεν πρέπει να τα βάζουμε με τον Salim...η καμπίνα (βάζω στοίχημα), θα έρθει σκισμένη!!!!!!!!

Ούτε με τα γκαρσόνια που φέρνουν το φαγητό μας πρέπει να τα βάζουμε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οταν τελικα ηρθε σπασμενη

Άραγε πόση φύρα έχει (που λογικά λόγω μεταφορών έχει) ένα μαγαζί σαν τον Thomann? Και τι κάνει μία Eπιφον με ραγισμένη ταστιέρα? Τη βγάζει για ανταλακτικά σε B Stock? Την στέλνει πίσω στην Έπιφον?...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε πόση φύρα έχει (που λογικά λόγω μεταφορών έχει) ένα μαγαζί σαν τον Thomann? Και τι κάνει μία Eπιφον με ραγισμένη ταστιέρα? Τη βγάζει για ανταλακτικά σε B Stock? Την στέλνει πίσω στην Έπιφον?...

 

Νομίζω πως ότι στέλνετε από thomann προς πελάτες είναι σίγουρα ασφαλισμένο! Ομοίως και ότι στέλνετε προς thomann από προμηθευτές! Δεν υπάρχει περίπτωση!

 

Ότι μπορεί να διορθωθεί και να πουληθεί να τι το κάνει:

http://www.thomann.de/gr/martin_guitars_000_15_b_stock_3.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ότι στέλνετε από thomann προς πελάτες είναι σίγουρα ασφαλισμένο! Ομοίως και ότι στέλνετε προς thomann από προμηθευτές! Δεν υπάρχει περίπτωση!

 

Ότι μπορεί να διορθωθεί και να πουληθεί να τι το κάνει:

http://www.thomann.de/gr/martin_guitars_000_15_b_stock_3.htm

 

όλα ανακυκλώνονται και πωλούνται σε υπέροχες τιμές Θωμά...επιτρέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για κάποια προιόντα όσον αφορά τη γνησιότητά τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....επιτρέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για κάποια προιόντα όσον αφορά τη γνησιότητά τους...

Για ένα μαγαζί σαν τον Θωμά, είναι ΠΟΛΥ μεγάλο ζήτημα αυτό που λες.

Το στηρίζεις σε στοιχεία;

Αν ναι, να τα στείλεις στον Θωμά.

Αν όχι, κακώς το αναφέρεις.

Και τα δύο είναι κολάσιμα αδικήματα βάσει Αστικού κώδικα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν ο Αγγελόπουλος παιδιά, ο πωλητής που μου μίλησε και μου φέρθηκε έτσι, λέγεται Salim...

 

Δεν έχω λόγο να πω ψέμματα παιδιά, έχω κάνει αρκετέ φορές παραγγελία απο το εν λόγω κατάστημα, και η εξυπηρέτηση ήταν πραγματικά υποδειγματική. Ο τύπος μιλούσε και φερόταν πολύ κομπλεξικά...

 

Θα κάνω την επιστολή, ΔΕΝ πρόκειται να το αφήσω έτσι σε καμία περίπτωση...

φιλε εχεις δικιο σε αυτο που λες παρομοια περιπτωση και εγω, αγενεστατος, , με μια γερμανιδα που ειχα μιλησει πολυ ευγενικη ο τυπος  μονο  που δεν σε βριζει

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα ανακυκλώνονται και πωλούνται σε υπέροχες τιμές Θωμά...επιτρέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου για κάποια προιόντα όσον αφορά τη γνησιότητά τους...

Γάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στοιχεια βρε παιδια; Δυσκολο ειναι να συνεργαστει με ενα μαστορα εξω και να του επισκευαζει τα ελλατωματικα οργανα; Εσεις δεν θα το κανατε; Μπορει να χασει το κερδος, αν ειναι μεγαλη η ζημια αλλα τουλαχιστο θα διωξει το στοκ. Επισης μπορει να τα επιστρεφει πισω στις εταιρειες και να τα επιδιορθωνουν αυτοι. Αυτο το κανουν πολυ εντονα οι εταιρειες σκληρων δισκων υπολογιστων. Δεχονται τοσο ευκολα επιστροφες προιοντων που σε κανει να απορεις. Τα επιδιορθωνουν και τα στελνουν bulk σε εταιρειες που πωλουν ετοιμα Pc desktop για τη συναρμολογηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου