Προς το περιεχόμενο

Τι ringtone έχετε στο κινητό?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Up the bracket -  The libertines

 

Τετοιο γαιδαρο-γκάρισμα δεν σε αφηνει να χασεις κλήση....To εχω και για ξυπνητήρι...

 

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εγώ χωρίς κινητό!!! :D

 

Δεν έχω ούτε κινητό, ούτε ακίνητο και δεν ψήνομαι καν να πάρω... Είμαι ο μόνος στο σχολείο, στην παρέα, και τα λοιπά, αλλά απ' ότι βλέπω, όχι και στο φόρουμ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Fuel των tallica απο s&m, εκει που αρχιζει την δικαση ο ulrich.ειναι εκπληκτικο σημειο.. Ή ενα κομματι απο το To Live Is To Die.  για μηνυμα εχω την εισαγωγη του wherever I may roam ή το ecstacy of gold απο Ennio Morricone, και ξυπνητηρι το my friend of misery :) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Word Up από Korn αλλά σκέφτομαι σοβαρά να το αλλάξω. Πρώτο στο λίστα των υποψηφίων είναι το Demons των Sugah Galore που είναι κομματάρα από τις λίγες! ;)

 

2 χτυπηματα σε ενα ποστ :o :o

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ το demons :D

 

To "your bee" του Swoki, το έχεις ακούσει?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικο κουδουνισμα εχω αυτο το "Μεσιε Κανιμπαλ" που παιζει συνηθως στις ταινιες του Βεγγου κι οταν με παιρνει η γυναικα μου εχω το "love and marriage" του Frankie. Για ξυπνητηρι εχω παλι Θου Βου εκει που βγαινουν οι κεραιες, κλασικος ηχος για ταινια ΘΒ. Το ποιο ομορφο ξυπνημα με την θυμιση ενος πολυ ομορφου ανθρωπου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Bijou" από Queen. Τα κιθαριστικά στην αρχή το κάνουν ό,τι πρέπει για ringtone.... πρόσφατα το άλλαξα με το Wanka's Welcome song του Danny Elfman...  αλλά τώρα που το λέτε.... θα το αλλάξω πάλι κι εγώ άμεσα!

 

 

ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!!!!! Quincy Jones, "Ironside" από το OST του Kill Bill!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Word Up από Korn αλλά σκέφτομαι σοβαρά να το αλλάξω. Πρώτο στο λίστα των υποψηφίων είναι το Demons των Sugah Galore που είναι κομματάρα από τις λίγες! ;)

 

2 χτυπηματα σε ενα ποστ :o :o

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ το demons :D

 

To "your bee" του Swoki, το έχεις ακούσει?

Χε χε, αφού τα παιδιά τα σπάνε λέμε! Το Demons είναι από τα πιο κοπανιζατέρ κομμάτια που έχω ακούσει! :) ;)

Το Your Bee (όπως και όλα τα κομμάτια) του συναδέλφου και συμπολεμιστή Swoki είναι πανέμορφο, έχει πολύ ταλέντο ο άτιμος...

 

Α, και +100000 στον playloud γιατί έχει απόλυτο δίκιο, ο άνθρωπος είναι respect! ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το Among Two Storms από Rotting Christ. Στο προηγούμενο κινητόστ είχα το Raining Blood. Γενικά αλλάζω ringtone όταν αλλάζω και κινητόστ.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου