Προς το περιεχόμενο

Εχω γυρισμα την Πεμπτηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις κι εσυ τα δικια σου... Θα μπορουσα να το γυρισω π.χ. και να γινω λεσβια!

Just follow your instincts....

 

Ολοι κανουμε θυσιες για την τεχνη.

 

δεν ειμαστε στο δημοτικο να χωριζομαστε αγορακια-κοριτσακια....ελεος δηλαδη

 

Σπικ φορ γιορσελφ.

 

ΑΓΟΡΙΑ ΙΠΠΟΤΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΥΡΕΣ ΚΟΤΕΣ.

 

Ο άνδρας Παρθένος, αν δεν είναι gay

 

Ακομα κ το ωροσκοπιο μου,δεχεται την καλλιτεχνικη μου διαφοροποιηση.

 

 

 

 

Μη λετε βλακειες για το κάρμα.Μεγαλη βδομάδα δεν το πειραζουμε,ΕΛΕΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

 

δεν ειμαστε στο δημοτικο να χωριζομαστε αγορακια-κοριτσακια....ελεος δηλαδη

 

Σπικ φορ γιορσελφ.

 

ΑΓΟΡΙΑ ΙΠΠΟΤΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΥΡΕΣ ΚΟΤΕΣ.

 

 

 

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ blue θεε πάρε την ΠΑΕ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριός: Μεγάλος καραγκιόζης. Νομίζει πως όλες του τη πέφτουν. Τεράστιος ατζαμής...

 

Ουχ κάποιον μου θυμίζει αυτό!  ;D

 

Πάντως ανά δίμηνο σκάει και κάποιος ανακατοσούρας. Αυτή τη φορά άργησε....

 

Και όχι τπτ άλλο, αλλά σε προηγούμενη κουβέντα υπερασπίστηκα τα τιπιρίκια  :-\

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Υποθέτω ότι πρόκειται για μουσικό βιντεο....σωστά?

 

How about some music then??...your music!... ;)

 

Ναι το ανεφερα και νωριτερα οτι ειναι μουσικο το βιντεο! Γι'αυτο πιστευω οτι κανεις σας δεν σκεφτεται πριν γραψει απαντηση στο οποιοδηποτε θρεντ...

Δεν περασε απο κανενος το μυαλο, εξου και τα γελοιο σχολια!!!

Αλλα σε ενα μουσικο φορουμ θεωρω πως δεν ειναι ασχετο να αναφερει καποιος ενα μουσικο βιντεο αφου εχει να κανει με μουσικη. Ετσι δεν ειναι?

 

χωρις να θελω να σου κανω "παρατηρηση" και επειδη η μαμα μου με μεγαλωσε ετσι ωστε να σεβομαι τις γυναικες ;D....θελω να τονισω οτι ΔΕΝ ειπες πουθενα στο εισαγωγικο ποστ του thread αυτου οτι λαμβανεις μερος στα γυρισματα ενος βιντεο κλιπ.....

 

Πεταξες απλα ενα "εχω γυρισμα" το ποιο πραγματικα δεν σημαινει κατι...(μια και δεν μας ειχες πει ως τοτε με τι ακριβως ασχολεισαι..δεν φανταζομαι βεβαια να νομιζεις οτι ενα "ασχολουμαι με τη μουσικη & το τραγουδι" μας καλυψε μια και δεν νομιζω να υπαρχει ουτε ενα μελος του noiz που να μην ασχολειται με αυτα... :))

 

Τωρα βεβαια εχουμε καταλαβει μετα απο 4 σελιδες εξηγησεων αλλα θα μπορουσε ολος αυτος ο αχταρμας να ειχε αποφευχθει αν εγραφες απλα στο πρωτο σου ποστ "ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι αυριο θα δουλεψω σαν make up artist στα γυρισματα ενος βιντεο κλιπ"...τοσο απλα...

 

Α,οι make up artists ειναι εξαιρετικα σημαντικοι στο γυρισμα ενος βιντεο κλιπ και προσωπικα με εχουν "σωσει" (απο την τραγικη μου ασχημια... ;D) και στα 3 βιντεο κλιπ που εχω αξιωθει να γυρισω  :) :) :)

 

Α,μη σε χαλαει καθολου το "σκυλαδικο" συνηθως οι καλλιτεχνες αυτοι ειναι  πιο χαλαροι και  πιο ευγενεις απο ολους τους αλλους τους "ποιοτικους" :) :) και θα περασεις μια χαρα (τι μια χαρα δηλ. που θα σου φυγει η ψυχη απο την κουραση... ;D)

 

καλη δουλεια λοιπον ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα τα χαριτωμενα και τα αστεια δε με ενοχλουν. Τα προσβλητικα και οι ειρωνιες μου σπανε τα νευρα! Παντως ολοι εδω μεσα εχετε προκαταληψη με τις γυναικες...

 

Και ποιοί είμαστε οι "ΌΛΟΙ εδώ μέσα"??.....Ανήκουμε σε κάποιο συγκεκριμένο σύνολο ατόμων με παρόμοια χαρακτηριστικά??

 

Λίγο άτυχη η δήλωση σου...

 

Anyway, you can think whatever suits you...

Καθολου ατυχη η δηλωση μου... Ολοι εννοωντας οι αντρες. Και ναι παρομοιο χαρακτηριστικο ειναι το φυλο σας...

Ε, που να το καταλάβω ότι με το: "εδώ μέσα" ,εννοείς...την Υδρόγειο!... ;D

Η συζήτηση μάλλον ξέφυγε...........

αφού πιστεύεις πώς όλοι οι συμμετέχοντες είναι ένα και το αυτό λόγω...φύλλου(και μάλιστα μέσα απο ένα απρόσωπο forum)...i rest my case...

 

 

just for the record...το ότι είσαι γυναίκα το κατάλαβα όχι στο πρώτο αλλά στο τρίτο ποστ που έκανες στο θέμα...

αυτό όμως δεν σημαίνει πως αν το γνώριζα θα συμπεριφορόμουν αλλιώς....την πλακίτσα θα την έκανα έτσι κι αλλιώς...Άν σε ενόχλησε συγγνώμη.....Άν όχι δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα...(ή υπάρχει??)

Oχι ολα οκεικ... Δεν παρεξηγξθηκα με την πλακα σου...

Και ο λογος που αναφερθηκα σε ολους τους αντρες ηταν για να μη αναφερθω σε συγκεκριμενα προσωπα και γινει μπαχαλο.

Δε μιλουσα για σενα... τεσπα ολα καλα! Δεν εχω θεμα με σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

qοτsa grαφεις ολο μ@λ@κιες εδω και μερικες σελιδες το εχεις καταλαβει ? και προσβαλεις ολο τον κοσμο επειδη δεν καταλαβε τι διαολο εννοουσες οταν κοκκορευοσουν οτι εχεις γυρισμα. Παω να δω το myspace σου.ελπιzv τοylaxiston  να εχει καποιο λογο υπαρξης ολη αυτη η επαρση.

παντως οπως και να εχει καλη επιτυχια στο γυρισμα. επισης ευχομαι το γυρισμα αυτο να ειναι τοσο σημαντικο για την καριερα σου οσο νομιζεις.

Να σου πω ρε boody λεω μαλακιες εδω και μερικες σελιδες? σε 2 ατομα απαντησα εσυ τι θες και μπλεκεσαι? Κι εχω αλλη μια ερωτηση για σενα... Αν χρησιμοποιησω το @ αντι για α δε μετραει το οτι βριζω? Δλδ αν σε πω @ρχιδι η μ@λ@κ@ ειμαστε οκ ετσι δεν ειναι???

Υ.Γ.Εχεις δικιο. Το myspace δειχνει τι ανθρωπος εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Υποθέτω ότι πρόκειται για μουσικό βιντεο....σωστά?

 

How about some music then??...your music!... ;)

 

Ναι το ανεφερα και νωριτερα οτι ειναι μουσικο το βιντεο! Γι'αυτο πιστευω οτι κανεις σας δεν σκεφτεται πριν γραψει απαντηση στο οποιοδηποτε θρεντ...

Δεν περασε απο κανενος το μυαλο, εξου και τα γελοιο σχολια!!!

Αλλα σε ενα μουσικο φορουμ θεωρω πως δεν ειναι ασχετο να αναφερει καποιος ενα μουσικο βιντεο αφου εχει να κανει με μουσικη. Ετσι δεν ειναι?

 

χωρις να θελω να σου κανω "παρατηρηση" και επειδη η μαμα μου με μεγαλωσε ετσι ωστε να σεβομαι τις γυναικες ;D....θελω να τονισω οτι ΔΕΝ ειπες πουθενα στο εισαγωγικο ποστ του thread αυτου οτι λαμβανεις μερος στα γυρισματα ενος βιντεο κλιπ.....

 

Πεταξες απλα ενα "εχω γυρισμα" το ποιο πραγματικα δεν σημαινει κατι...(μια και δεν μας ειχες πει ως τοτε με τι ακριβως ασχολεισαι..δεν φανταζομαι βεβαια να νομιζεις οτι ενα "ασχολουμαι με τη μουσικη & το τραγουδι" μας καλυψε μια και δεν νομιζω να υπαρχει ουτε ενα μελος του noiz που να μην ασχολειται με αυτα... :))

 

Τωρα βεβαια εχουμε καταλαβει μετα απο 4 σελιδες εξηγησεων αλλα θα μπορουσε ολος αυτος ο αχταρμας να ειχε αποφευχθει αν εγραφες απλα στο πρωτο σου ποστ "ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι αυριο θα δουλεψω σαν make up artist στα γυρισματα ενος βιντεο κλιπ"...τοσο απλα...

 

Α,οι make up artists ειναι εξαιρετικα σημαντικοι στο γυρισμα ενος βιντεο κλιπ και προσωπικα με εχουν "σωσει" (απο την τραγικη μου ασχημια... ;D) και στα 3 βιντεο κλιπ που εχω αξιωθει να γυρισω  :) :) :)

 

Α,μη σε χαλαει καθολου το "σκυλαδικο" συνηθως οι καλλιτεχνες αυτοι ειναι  πιο χαλαροι και  πιο ευγενεις απο ολους τους αλλους τους "ποιοτικους" :) :) και θα περασεις μια χαρα (τι μια χαρα δηλ. που θα σου φυγει η ψυχη απο την κουραση... ;D)

 

καλη δουλεια λοιπον ;)

Ναι ειπα οτι ανεφερα νωριτερα οτι ειναι μουσικο βιντεο δεν ειπα οτι το ανεφερα στο πρωτο ποστ μου.

Επισης δε θεωρω οτι πρεπει να κατσω να αναλυω σε καθε θρεντ ειτε δικο μου ειτε καποιου αλλου τι κανω και με τι ασχολουμαι... εχω αναφερει σε αλλα, εχω μιλησει για τι μαθηματα εχω κανει και ποσο καιρο τραγουδαω κλπ κλπ...

Δεν ειχε ομως σχεση το με τι ασχολουμαι με το βιντεο μιας και δεν ασχολουμαι μονο με 1 πραγμα!

Θεωρησα (οπως προανεφερα) οτι σε ενα μουσικο φορουμ μπορεις να πεις για ενα μυσικο βιντεο. Κ απο τη στιγμη που ολοι εδω ασχολουνται με τη μουσικη θα επρεπε να τουσ περασει απο το μυαλο οτι δεν μιλαμε για το αρνι!!!! Οπως ο longshadow σκεφτηκε, μιλησε, επεσε μεσα... Τεσπα να σαι καλα! Thanx για τις συμβουλες. Θα τα χω ολα υποψην μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου