Προς το περιεχόμενο

b.c. rich warlock nt


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν είσαι Αθήνα τράβα στον εισαγωγέα των ibanez (κάποιος να μου τον θυμίσει ρε παιδιά) και την έχει.

Και κάτι ακόμη. Πάρε μια οποιαδήποτε κιθάρα στα 500-600€ που ψάχνεις, με "γκαζάτους" μαγνήτες και θα είσαι κομπλέ για τη μουσική που θες να παίξεις. Σοβαρά τώρα, μας έχεις ρωτήσει για όποιες κιθάρες βλέπεις, σου έχουμε δώσει πόσες και πόσες απαντήσεις και ακόμη ρωτάς, με αποτέλεσμα να σου απαντάμε τα ίδια και τα ίδια.

Ούτως ή άλλως δεν μένει κάποιος για πολύ με μια κιθάρα δίχως να της αλλάξει κάτι, οπότε μην αγχώνεσαι, διάλεξε μια από τις τόσες που προτάθηκαν και σου κάθεται καλά και απόλαυσέ την

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

κοιτα εγω θα σου πω για την bc rich που πηρα την ιδια προσφατα....εγω πιστευω πως ειναι πολυ καλη κιθαρα και για εμενα τελεια τωρα καποιοι βεβαια λενε οτι οι μαγνητες δεν ειναι καλοι αλλα μην σκας μπορεις να τους βαλεις ενα σετ emg ή seymour duncan και θα εχεις τελειο ηχο για μεταλ.Αλλα πηγαινε πρωτα να την πιασεις και μετα αποφασιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το τρομερό είναι στα φθηνά της μοντέλα.Εκεί που περιμένεις να ακούσεις καμια τρελή τιμή ακούς 400€ και μένεις μπαγλαμας ;D ;D

 

Για τις schecter εχω να πω και εγω το ιδιο...ημουνα σε ενα μαγαζι και δοκιμαζα μια epi les paul std και μου φερνει ο πωλητης και μου λεει "δοκιμασε αυτη"(εννοωντας μια Οmen 6 extreme..)και πραγματικα εμεινα μα&%^*ς,καθαρα...απολαυστικη.... 8),παραμορφωση....τρελα γκαζια.. :o

Και εγω ο μλκασ τον λεω αυτη ειναι πολυ εξω απο το budget μ και μ λεει οτι η κιθαρα εκαν 350Ε :o :o :o :o :o :o :o

Δεν ξερω φιλε μ τι ακριβως παιζεις αλλα και εγω προς το μεταλ κινουμαι...και θα το τσιμπισω το κιθαρονι...

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο τρισευτυχισμένος ιδιοκτήτης αυτών εδώ των πανέμορφων μωρών και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος !!!!!!

 

Η C-7 Hellraiser είναι το μοντέλο του 2005, ενώ η C-1 FR Hellraiser το μοντέλο του 2008 που κάνει split και στους 2 μαγνήτες και έχει πραγματικά απίστευτα καθαρά αλλά και μεγάλο εύρος ήχων !!!!  :o

 

Έχω παίξει με πολλές Schecter και μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει αντίστοιχο value for money σε οποιαδήποτε άλλη μάρκα !!!

Ακόμα και μοντέλα των 300-400 € βγάζουν πολύ καλό ήχο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου