Προς το περιεχόμενο

UnderWater by Marooned


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και εχουμε λιωσει απο την ζεστη και εν μεσω εξεταστικης η θαλασσα πεφτει μακρια, εγραψα ενα καινουργιο κομματι και το εβρεξα απο πανω μεχρι κατω .  ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει άφωνος.

 

Δεν ξέρω φίλε μου ποιές είναι οι επιρροές σου, αλλά αυτό το κομμάτι θα μπορούσε ΑΝΕΤΑ να σταθεί σε οποιοδήποτε progressive δίσκο των 70s (my favourite era).

 

Εντάξει λαθάκια κ ασυγχρονισμοί υπήρχαν (αλήθεια ποιά όργανα ηχογράφησες εσύ?) αλλά το συνολικό αποτέλεσμα σαν έμπνευση με έκανε να νιώσω ξαφνικά πολύ καλύτερα!

 

Μπράβο από μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μείνει άφωνος.

 

Δεν ξέρω φίλε μου ποιές είναι οι επιρροές σου, αλλά αυτό το κομμάτι θα μπορούσε ΑΝΕΤΑ να σταθεί σε οποιοδήποτε progressive δίσκο των 70s (my favourite era).

 

Εντάξει λαθάκια κ ασυγχρονισμοί υπήρχαν (αλήθεια ποιά όργανα ηχογράφησες εσύ?) αλλά το συνολικό αποτέλεσμα σαν έμπνευση με έκανε να νιώσω ξαφνικά πολύ καλύτερα!

 

Μπράβο από μένα!

 

Σε ευχαριστω φιλε Zeppelin.  :)

Επιρροες απο progressive θα ελεγα οτι εχω λιγες μιας και το κακο με μενα ειναι οτι αγγιζω μονο την επιφανεια απο καθε ειδος που ακουω.

Ολα τα ηχογραφησα-προγραματισα μονος μου. Κιθαρα καρφι στην καρτα ηχου και VST's.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nickname: marooned

φύλλο: άρρεν

ηλικία: 24

ειδικότητα: Δημιουργία ατμόσφαιρας!

 

sign0098.gif

 

 

 

Που να δεις τι κανω οταν θελω να ριξω καμια γκομενα  :P  :P . Ευχαριστω Μακροΐσκιωτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον περίεργο (?) λόγο, περίμενα όλη την ώρα ότι θα μπει stick. Σκέψου ν'άκουγα και Crimson. :D

 

 

Ολοκληρωμένη δουλειά, μπράβο σου! 8)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αλλα πολύ μονοτονο ρε συ.Γιατι δεν έπαιξες κ καμμια παραλλαγή στο ριφάκι ή να το βάζεις άλλα εφέ να αλλάζει λίγο το κλίμα.

 

Τι είδος μπορεί να θεωρηθει αυτό?Πειραματική ατμοσφαιρα,προγκρεσιβ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είδος μπορεί να θεωρηθει αυτό?Πειραματική ατμοσφαιρα,προγκρεσιβ?

 

Μη μιλάς για είδη στον marooned και μου τον χαλάσεις!!... ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που σας αρεσε :) . Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.

 

@Earendil , και stick ηθελα να βαλω και πιο σκαστο ταμπουρο αλλα ο σκληρος "need to be checked for errors" και δεν μπορουσα να φορτωσω αλλο σετακι drums .

 

@Trigga ε η αληθεια ειναι οτι ειναι μονοτονο ολη την ωρα το ιδιο πραμα αλλα ετσι μου βγηκε , για το ειδος οσα ξερει η γιαγια μου αλλα τοσα ξερω και εγω να σου πω. Οτιμουκαθεταισταυτι ισως θα το ελεγα , δεν ξερω.

 

Μη μιλάς για είδη στον marooned και μου τον χαλάσεις!!... ;D

 

 

 

Οτι ζημια εγινε εγινε  :-\ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου