Προς το περιεχόμενο

Theodore Ziras (Air to Air & Dash) by me


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά λέει ο silot και o plusyear. Ο DIMIS75 ανέβασε τα κλιπάκια για σχόλια πάνω στο ΔΙΚΟ του παίξιμο, όχι πάνω στο γεγονός ότι παίζει Ζήρα.

Κάθε επισήμανση και σχόλιο δεκτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε Λ Ε Ο Σ. Αν κάποια threads πρέπει να προσέχουμε ιδιαίτερα να μην τα γ@μ@με, είναι αυτά όπου κάποια μέλη παρουσιάζουν clips η video από τη μουσική τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τεχνική,αλλά αυτή δεν αρκεί για να κάνουμε καλή μουσική,δυστυχώς..Και τα 2 clips πάντως δείχνουν παίκτη που έχει μελετήσει αρκετά.

Γιατί όμως Ζira και όχι κάποιον άλλο?Είσαι μαθητής του?

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι μαθητής του.Απλά τον γνωρίζω.

Εβαλα αυτά τα κομμάτια γιατί τα είχα τραβήξει κάποια στιγμή και υπήρχαν.

Θα ανεβάσω και άλλα τα οποία δεν τα έχω τραβήξει βίντεο ακόμα π.χ summer song ,extremist, forgotten, friends...κ.α.

Οπως βλέπετε ο satriani ειναι απο τους αγαπημένους μου όπως και ο vinnie moore, o gary moore, o andy tinnons, o joe bonamassa ο.....και πολλοί άλλοι για να μην του αναφέρω όλους τώρα.

Γενικά δεν εχω πρόβλημμα με κανένα είδος μουσικής.Αν μου κάνει κλίκ ενα κομμάτι θα καθήσω να το περάσω.Δεν μπορώ να περάσω τα πάντα βεβαία για να μην παρεξηγηθώ αλλά το παλεύω όσο μπορώ με όσο ελεύθερο χρόνο έχω.

Οταν είμαι έτοιμος θα ανεβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παραθέτω και εγώ τα πρώτα βίντεο που έγραψα.

Είναι δύο κομμάτια απο τα πολλά που γουστάρω του Θοδωρή.

Είναι τραβηγμένα απο ψηφιακή μηχανή και όχι απο βιντεοκάμερα.Κάθε επισήμανση και σχόλιο δεκτό.

 

οκ  από τεχνική.

Αλλά ρε παιδί μου τα κομμάτια που διάλεξες πάσχουν!!!

Αυτά τα speed studies..oταν μπαίνουν οπως εχουν σε κομματια...ε παραμέμουν speed studies.

 

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ  από τεχνική.

Αλλά ρε παιδί μου τα κομμάτια που διάλεξες πάσχουν!!!

Αυτά τα speed studies..oταν μπαίνουν οπως εχουν σε κομματια...ε παραμέμουν speed studies.

 

Aπλα τετοιου ειδους κομματια, δεν αφηνουν περιθωριο να "δειξεις" ΕΣΥ πως παιζεις, μιας και το κοντινοτερο δυνατο σημειο ειναι η... ξεπατικωτουρα, χωρις "χωρο" να δειξεις δικες σου στιγμες μουσικοτητας, προσωπικου υφους και γουστου σε φρασεις και νοτες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βλέπω αλλιώς πάντως, μια χαρά τον άκουσα και το παίξιμό του ξεχωρίζει, νομίζω είναι σε καλό δρόμο ειδικά αν φροντίσει να δυναμώσει το αριστερό χέρι για να έχει ακόμα καλύτερο έλεγχο σ'αυτά που παίζει. Η παγκόσμια μουσική σκηνή είναι γεμάτη με shredders που ξεχωρίζουν, απλά θέλει πολύ κόπο, χρόνο, αφοσίωση και καθοδήγηση για να το πετύχεις.

 

Keep on shredding.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου