Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή χρημάτων από Pay-Pal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μια αγορά από το e-bay μέσω pay-pal και έχει μέινει κάποιο σημαντικό υπόλοιπο το οποίο θέλω να το ξαναβάλω στο λογαριασμό μου.

Δεν έχω πιστωτική κάρτα μόνο λογαριασμό καταθέσεων και από εκεί έβαλα τα χρήματα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αγορά αλλά υπολόγιζα αρχικά ότι θα αγοράσω κάτι πιο ακριβό αλλά τελικά αγόρασα κάτι πιο φθηνό και απλά τα λεφτά είναι μέσα στο pay-pal.Δεν υπηρξαν προβλήματα με την αγορα και το τράβηγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έβαλα τα λεφτά είχα πάει στην τράπεζα και τα έστειλα με κάτι σαν τραπεζικό έμβρασμα.

Σήμερα όμως είδα στη σελίδα του paypall ότι μπορείς να συνδέσεις τον τραπεζικό σου λογαριασμό με αυτόν του paypall.

Δηλαδή τα λεφτά αυτή τη στιγμή μπορώ να τα διαχειριστω και απο το paypall και από τον λογαριασμό? Αυτό ισχύει μονο για τις μελλοντικές μου καταθεσεις,  η και για αυτά που υπαρχουν ήδη στο pay-pall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ συμπληρώσω τις ερωτήσεις με μία ακόμα.

Έχω λογαριασμό που μέχρι πρότεινος τράβαγε χρήματα από την πιστωτική. Συνέδεσα τον λογαριασμό paypal με τον τραπεζικό μου λογαριασμό και κατήργησα την πιστωτική. Μπορώ να πληρώνω από τον τραπεζικό λογαριασμό και να φορτώνω το Paypal με χρήματα από εκεί ή θέλει καινούρια πιστωτική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να πληρώνω από τον τραπεζικό λογαριασμό και να φορτώνω το Paypal με χρήματα από εκεί ή θέλει καινούρια πιστωτική?

Εγώ πάντως που πλήρωσα από τον λογαριασμό κρατήθηκαν 12 ευρώ για την μεταφορά από την τράπεζα.Τότε όμως δεν είχα συνδέσει το λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχει αλλάξει το σύστημα, τότε, αν έχεις συνδέσει το λογαριασμό σου στο paypal με την τράπεζα τότε μπορείς να μεταφέρεις τα χρήματα από το 1ο στο 2ο με κάποια χρέωση αν το ποσό που θα μεταφέρεις είναι μικρότερο νομίζω από 100Ευρώ.

 

Βέβαια δεν είναι απαραίτητη η μεταφορά καθώς όλο και κάποια αγορά θα κάνεις απο ebay και τότε θα τραβηχτούν πρώτα τα χρήματα που έχεις στο Paypal και αν δεν φτάσουν τότε και από την τράπεζα.

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου