Προς το περιεχόμενο

Cubase SX 1 ή 2 ?


Angelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά' date=' παραθέτω το ftp site της Steinberg. Εχω και τα δύο SX και το 2 είναι σαφώς βελτιωμένο (interface, audio, sequencer, etc). Τα updates από το site "παίζουν" μια χαρά ακόμα και σε "σπασμένες" εγκαταστάσεις.

 

ftp://ftp.steinberg.net/[/quote']]

 

Ευχαριστώ..Τωρα εχω ακομα το SX1.03.Πρέπει πρώτα να το ξεστήσω για να στησω το SX2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είναι το πιο ασφαλές. Το 1.03 μου παρουσίασε πολλά προβλήματα με Direct-X plugins (Waves, TC Electronics, etc.), αλλά το 1.05 ήταν ΟΚ. Με το 2 πάντως θα δεις σημαντικές βελτιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, έχω μια διέυθυνση που έχει το Cubase SX2 σε κομμάτια για download. Επειδή είναι λίγο επικίνδυνο να τα δίνουμε δημόσια όλα αυτά (το έχουμε ξανασυζητήσει το θέμα παλιότερα με τον Maxo ο οποίος με ενημέρωσε για το συγκεκριμένο site), όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai egw thn eixa dosei kai exw kai mia gia to Nuedo 2 kai ala pola programata ths PSP ths ReFX kai ths Native Instruments sygekrimena exw links gia to Reaktor kai to Absynth, egw exw katebasei mono to Cubase, na sou pw thn ali8ia es8anome ligo asxima giati nio8w oti exei perisotera na mou dosei kai apla den ta xrisimopoiw.

 

asxeto

A! mia kai to 8imi8ika! pos basw ena efe (px ena reverb) se ena alo kanali na akougete mono tou? dld se ena kanali na akougete ena synth kai se ena alo to reverb toy? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου