Προς το περιεχόμενο

Shipping up to Volos!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από αυτήν την Παρασκευή(14/11) μέχρι και τη Δευτέρα(17/11) θα είμαι στο Βόλο(επίσκεψη σε φίλους μου που σπουδάζουν εκεί)!Έτσι σκέφτηκα να επικοινωνήσω με νοιζάδες εκ Βόλου(και Λάρισσας) για να βρεθούμε να πιούμε έναν καφέ(ή ούζο),να γνωριστούμε και από κοντά και να μιλήσουμε για πετάλια,κιθάρες,ενισχυτές και περι ανέμων και υδάτων!Έστειλα ήδη pm στον boody,studio54,trigga και τα παιδιά ανταποκρίθηκαν άμεσα στην πρόσκληση μου(φυσικά με την προυπόθεση ότι δε θα έχουν κάποια δουλειά εκείνες τις μέρες)και τους ευχαριστώ πολύ!Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και όλοι ελπίζουμε η συνάντηση να πραγματοποιηθεί!Αν κάποιος από εσάς είναι από Βόλο ή κοντά στο Βόλο ή θα βρεθεί εκεί αυτές τις μέρες και θέλει να μας κάνει join είναι καλοδεχούμενος,και απλά μπορεί να επικοινωνήσει με κάποιον από εμάς!

 

Μέχρι στιγμής τα υποψήφια μέλη είναι:

-trigga

-studio54

-Bluesbreaker

-Μαριάνα

 

Και αναμένω και απάντηση από τον boody...

 

Eυχαριστώ!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να ξέρεις θα τζαμάρω τριήμερο σε χωριό πλησίον του Αλμυρού με κοψίδια και κρασιά (κυρίως την Κυριακή) πάρε με τηλ. να τα πούμε  ;)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ να ξέρεις θα τζαμάρω τριήμερο σε χωριό πλησίον του Αλμυρού με κοψίδια και κρασιά (κυρίως την Κυριακή) πάρε με τηλ. να τα πούμε  ;)

 

;D ;D ;D!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει διάθεση θα γίνει του Noiz....

 

Α να ξηγιώμαστε, στο Jammaρισμα έχει από Πανηγύρι μέχρι ACDC, και από συρτορούμπα(απα πα)  μέχρι smoke on the rema

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν είμαι σε αυτή την τσιπουροκατάνυξη γμτ...:(

 

Θα οργανώσω όμως μία μέσα στις γιορτές των Χριστουγέννων, μιας και κατά 99% θα γιορτάσω την Πρωτοχρονιά στο Βόλο! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

studiodhmh θα ρθεις δηλαδής ή τσου?Αν δεν εχω δουλεια,προβα,μέση,δισκοκοίλη θα κανω μια βολτά στην πινερλοπαταουγκοπόλη σου.

 

Αντε να κανουμε κ το επιτόπιο νταλαβεροτζαμοκίθαρο που λέγαμε.

 

Θα ρθει κ ο μπουτής να μας κρατάει τους δίσκους, ψήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ραγίζει η καρδία που βλέπω τα ποστ σας και τα σχέδια για τσιπουροκατάνυξη και εξ αρχής ζητάω ένα τεράστιο συγνώμη από όλους και ειδικά τον trigga,τον studio54 και τον boody γιατί τελικά δε θα μπορέσω να έρθω :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(!Πρίν από 4 ώρες έμαθα ότι ο ένας από τους 2 φίλους μου θα έρθει Γιάννενα λόγω οικογενειακού προβλήματος και ως εκ τούτου πρέπει να μείνω και εγώ εδώ!ειλικρινά συγνώμη και πάλι,αλλά αυτά έχει η ζωή!Ελπίζω η συγκέντρωση να γίνει απουσία εμου :'( :'( :'( :'( :'( και να τα περάσετε τέλεια!Τώρα πλέον έχω τα τηλέφωνα σας και όταν έρθω πρός τα μέρη σας θα σας πάρω τηλ!Το αυτό ισχύει και για όποιον νοιζά έρθει γίαννενα και θέλει να πάμε για τσίπουρο(χωρίς γλυκάννισο :P)!Συγνώμη και για μια ακόμα φορά που σας ξεσήκωσα και σας γειώνω έτσι άσχημα...... :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου