Προς το περιεχόμενο

Ποιό διπεταλο; DW 5002 ή TAMA HP900RSW?


ALFA5633

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω ειχα παρει παλια ενα pearl διπεταλο, της ταξης των 200 € πριν απο 6 χρονια!, αλλα μου χαλασε ο αξονας, εκανε πολλα μποσικα και στο τελος απο το αριστερο ποδι δεν μπορουσες να παιξεις καθολου! απο τοτε ειπα πως δεν ξανα παιρνω pearl,  τε το dw 5000 ειχα παιξει παλια αλλα ηταν ενα κλικ καλυτερο απο το πεταλι που ειχα, μετα επαιξα με το 9000 και ηταν πραγματικα απιστευτο! τετεια αισθηση και ταχυτητα, το σκευτωμουν σοβαρα να παρω dw αλλα μου φαινεται το ιρον ψοβρα πιο ευελικτο απο πλευρας ρυθμισεων αλλα και το dw απο πλευρας οψης και χρωματος ειναι απιστευτο, πολυ καλυτερη εμφανιση απο ολα... αλλα μαλον με βλεπω για το iron cobra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για αυτά που διαβάσατε στο forum που παράθεσε ο chembeast πιστεύω οτι για να σπάσεις πετάλι έτσι πρέπει να σαι λιγάκι κανίβαλος... Παρόλα αυτά λεεί: ''...showing the most common failure. The other issue is the where the chain attaches to the board. They often break there as well...'' επομένως αν πρόκειται για ελλατωματική κατασκευή λογικά θα τα αντικαθιστούν επομένως δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Για το cobra όντως ισχύει ότι όλοι μα όλοι έχουν το powerglide ειδικά οι μεταλαδες. Πήγαινε και δοκίμασε όσο πιο πολλά μπορείς προκειμένου να δείς τί θα ταιριάξει στο παίξιμο και στο πόδι σου. Άντε και καλές αγορές!

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου