Προς το περιεχόμενο

Who's the best guitarist?


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως απορώ πώς κιθαρίστες σαν τον Guthrie Govan και τον Andy Timmons (πολύ καλύτεροι από Vai και Malmsteen) δεν έχουν κληθεί ακόμα να παίξουν στο G3..

 

Απορώ πώς καλέσανε Eric Johnson, κανας φούρνος θα γκρεμίστηκε... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τον αδικείς τον Johnson σύντροφα. Είναι τρομερός κιθαρίστας και με προσωπικό στυλ που ξεφεύγει από τα "κλασσικά" κιθαριστικά. Ίσως να το ξεκίνησαν για ψιλοχαβαλέ και μετά όταν είδαν ότι εμείς οι κανίβαλοι κιθαρίστες τσιμπήσαμε, να βάλανε και πιο "πρώτα" ονόματα.

Σίγουρα θα ήθελα να δω G3 με govan, timmons και αρκετούς ακόμα.

Αυτός ο Govan έχει κλείσει σπίτια λέμε...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε μαν, δε με κατάλαβες.. Ο Johnson είναι από τους πολύ πολύ αγαπημένους μου και αναμφισβήτητα από τους κορυφαίους.. Αυτό λέω κι εγώ, πώς και τον καλέσανε (με την έννοια ότι είναι πολύ ποιοτικότερος από άλλα ονόματα του G3)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τι καταλαβα απ'αυτο το βιντεο?

Οτι ο Gilbert δεν εχει στυλ.

 

Κάποτε ένας γερμανός δημοσιογράφος σε μια συνέντευξη τον είχε ρωτήσει γιατί δεν έχει προσωπικό στυλ. Και ο Gilbert του απάντησε: "τι εννοείς? έχω στυλ"!!! Τελικά μάλλον είναι σαν την κακοσμία του στόματος - το ξέρουν όλοι εκτός από εσένα... ;D ;D ;D

 

Τον αδικείς τον Johnson σύντροφα. Είναι τρομερός κιθαρίστας και με προσωπικό στυλ που ξεφεύγει από τα "κλασσικά" κιθαριστικά.

 

Σίγουρα θα ήθελα να δω G3 με govan, timmons και αρκετούς ακόμα.

Αυτός ο Govan έχει κλείσει σπίτια λέμε...

 

Συμφωνώ Μάνο...

 

(off topic

Ακόμα περιμένω τηλ για το Nobels  :'( :'( :'( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου