Προς το περιεχόμενο

Μαϊμού Sheraton?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχα τι να κάνω και έβλεπα διαφορες κιθάρες στο ebay

 

Σε κάποια φάση έπεσα πάνω σε αυτη

 

http://cgi.ebay.com/Epiphone-Sheraton-Guitar_W0QQitemZ300305702435QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item300305702435&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A16|39%3A1|240%3A1318

 

Βλέποντας τις φωτογραφίες παρατήρησα ότι και απο την μπροστά μερια αλλά και από την πίσω τα "βαθουλώματα" στο σώμα της κιθάρας είναι πάρα πολύ εντονα και μεγάλα(σ.σ. έχω κι εγω μια sheraton)

Βλέποντας και την τιμή σκέφτηκα ότι μάλλον δεν μιλάμε για original κομμάτι.Τι λέτε κι εσείς?

I Am The Lizard King...I Can Do Anything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι βαθουλώματα από όσο καταλαβαίνω.

Είναι ο αντικατοπτρισμός από 2 παράθυρα (ή κάτι σχετικό) απέναντι από την κιθάρα. Απλά λόγω καμπυλότητας του σώματος το σχήμα τους, έχει παραμορφωθεί και δίνει αυτή την εντύπωση ;)

 

!BP49WrgBmk~$(KGrHgoOKjQEjlLmWWZMBJ1+o9Neu!~~_1.JPG

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες;Πάντως αυτη την εντυπωση μου έδωσε..Τελος πάντων

Το κακό είναι οτι δεν την στέλνει Ελλάδα ρε γμτ!

Δεν με χαλούσε αλλη μία Sheraton(αν είναι οντως αυθεντική)με 100 ντολαρς

I Am The Lizard King...I Can Do Anything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ακομη εχει 5-6 μερες μεχρι που να κλεισει οποτε αποκλειεται να μεινει στα 150$....τα τελευταια 20' μπορει να φτασει μεχρι κ 700$ απο τη στιγμη που ειναι πλεον συλλεκτικο μοντελλο...κριμα οντως...ειναι πολυ ωραιες κιθαρες οι ατιμες..

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το συλλεκτικό έχει αυτή η συγκεκριμένη Sheraton;

 

μου φαινεται οτι αυτες οι κιθαρες εχουν σταματησει να παραγονται εδω κ αρκετα χρονια (μπορει να κανω κ λαθος...) και απ οτι θυμαμαι ητανε απο τα "δυνατα χαρτια" της epiphone για hollow κιθαρες....τι να πω..για εμενα απο τη στιγμη που παιζουν μονο μεταχειρισμενες στο e bay εχουν καποια μικρη συλλεκτικη αξια.... :-X(οριστε το ειπα... :P)

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται οτι αυτες οι κιθαρες εχουν σταματησει να παραγονται εδω κ αρκετα χρονια

 

Ορίστε; ???

 

http://epiphone.com/default.asp?ProductID=8&CollectionID=1

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να μπει ποτέ κανείς στον κόπο να φτιάξει μαϊμού Sheraton. ::) ;D

 

Επίσης, και η Nick Valensi Riviera εξακολουθεί να παράγεται (είδα σήμερα μία natural σε τοπικό κιθαράδικο - πανέμορφη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου