Προς το περιεχόμενο

Orange AD-200B / Mk3


Προτεινόμενες αναρτήσεις

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tο πήρα!!!!!!!!!!'Απαιχτο!!!Τρομερό!!!!

Παιδιά η ταπεινή μου γνώμη ότι αν δεν είναι λαμπάτος ένας ενισχυτής....άστε.

Πήγα λοιπόν στο Λογοθέτη αποφασισμένος να τον δοκιμάσω και μετά να τον αγοράσω.Στην αρχή τον δοκίμασα στον Orange καμπίνα την 15άρα.Απογοητεύτηκα.Ο ήχος ήταν πολύ πλαδαρός και απλονόταν σαν γιαούρτι στο χώρο.Είχα στο μυαλό μου βεβαια την εκδοχή κεφάλη Orange κκαι καμπίνα Ebs.Kι 'ετσι έγινε.Ο ενισχυτής και το όργανο και οι μαγαζάτορες απλά μεινανε με το στόμα ανοιχτό!!!! :o

Συνδυασμός Orange AD-200B / Mk3 με την καμπίνα EBS 410-CL με τα 4 δεκαράκια δημιουργήσαν έναν ήχο μοναδικό!!!Πεντακάθαρος ήχος για όλα τα έιδη.Όλο το έυρος το συχνοτήτων ήταν εκεί.Πλούσια πεντακάθαρα μπάσσα, μεσαία που ήταν πραγματικά μεσαία και πρίμα λόγο καμπίνας μοναδικά.Πολύ απλά προσωπικά δεν έχω ακουσει ποτέ μου πιο γλυκό και τσαμπουκαλίδικο ήχο ταυτόχρονα.Αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω διοτι είναι κάτι που θα το έχω για μια ζωή.To δοκίμασα και στο στούντιο και ανυπομονώ για το πρώτο gig  μαζί του.Θα ακολουθήσει πιο λεπτομερείς παρουσίαση όταν συνέλθω!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο ήχος ήταν πολύ πλαδαρός και απλονόταν σαν γιαούρτι στο χώρο.

 

:D :D :D :D έχω διαβάσει περιγραφές και περιγραφές, αλλά αυτό ποτε!!!

 

περιμένουμε clips!!!! ;D

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια  ;)

 

Όταν είναι να κάνεις κανένα gig ενημέρωσε μπας και μπορέσουμε και μεις να το ακούσουμε από κοντα 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφος! :o :o 8)

 

Θέλεις να μας πεις;

 

1. Πώς και είχες αυτή τη καμπίνα στο πίσω του μυαλού σου σαν 2η εκδοχή;

2. Από ότι είδα δεν έχει send/return η κεφαλή. (αν ναι, διορθώστε με). Δε σε ενοχλεί κάτι τέτοιο;

3. Τι αφορούν οι υποδοχές passive και active;

 

ΜΕ ΓΕΙΑ! Καλόπαικτος... ;)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου