Προς το περιεχόμενο

Έχω 5 κομμάτια για σχολιασμό!


yngwie_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους!! Στο myspace μου έχω 5 διασκευές(anyways)! Όποιος θέλει ας μπει να ρίξει μια ματιά και να μου πει τη γνώμη του για όποιο απ'όλα.

 

www.myspace.com/giannisvlahopoulos

 

Ευχαριστώ τους πάντες εκ των προτέρων.

Ο,τι προαιρείσθε καλέ κύριε. Τρώω και χτεσινό φαγητό.   ;D ;D ;D

I'm a bomb technician.If you see me run try to keep up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ.Θα γράψω και κάτι δικό μου και μετά περιμένω διθυραμβικές κριτικές απ'όλο το noiz.gr!!!  ;D ;D ;D

I'm a bomb technician.If you see me run try to keep up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξανακανω jam. Το Hard Rock Jam το ειχαμε ανεβασμενο στο Box γιατι ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ να το ανεβασω στο Noiz...

 

(Sorry φιλε μου για το οφτοπικ στο θεμα σου)

 

Το παιξιμο στα κομματια το ακουσα μετριο. Λιωσ τα ολα (οντοπικ)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξανακανω jam. Το Hard Rock Jam το ειχαμε ανεβασμενο στο Box γιατι ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ να το ανεβασω στο Noiz...

 

???

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν η ελλειψη wide vibrato ειναι επιλογη η αδυναμια, ειδικα στα covers απο malmsteen, αν ομως ειναι το δευτερο δουλεψε το και θα δεις ειναι πολυ πιο ευκολο απ'οτι ακουγεται και θα το εχεις βαλει κατω πριν το καταλαβεις. Το Die to live το εχω βγαλει και εγω note for note και απ'οτι καταλαβαινω θες να προσθεσεις και αυτοσχεδιασμους σου. Η συμβουλη μου θα ηταν να μεινεις πιο κοντα στο τι ρυθμο θες να παραγεις με τα διαφορα licks παρα στην επιλογων των νοτων. Το ιδανικο βεβαια ειναι να συνυπαρχουν και τα δυο.

 

Εισαι σε καλο δρομο, περιμενουμε δικο σου κομματι!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιξιμο στα κομματια το ακουσα μετριο. Λιωσ τα ολα (οντοπικ)

 

+2112

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου