Προς το περιεχόμενο

Google Wave. Η νέα μορφή επικοινωνίας;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δηλώνω:

Είμαι μέγας fan όλων των υπηρεσιών της Google.

 

Μόλις σήμερα είδα αυτό το video:

 

όπου οι developers της εταιρείας μας παρουσιάζουν το Google Wave, μια υπηρεσία που (φαίνεται ότι) θα προκαλέσει σάλο και μεγάλες αλλαγές στον τρόπο που επικοινωνούμε μέσω internet.

 

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες εδώ:

http://techblog.gr/internet/google-wave/

κι εδώ:

http://wave.google.com/

 

Κατά τη γνώμη μου, η Google έκανε για μια ακόμη φορά το θαύμα της! ;)

Περιμένω εναγωνίως να χρησιμοποιήσω το Google Wave!!!  8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναβλέποντας το video, αρχίζω να αναρωτιέμαι τι μορφή θα έχουν τα fora τα επόμενα χρόνια (πώς θα απαντάμε ο ένας στον άλλον, πώς θα ενημερωνόμαστε για τις απαντήσεις κλπ)... ;)

 

Είμαι σίγουρος πως το μέλλον μας επιφυλάσσει πολλές ευχάριστες εκπλήξεις  8) 8) 8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγώ, αλλά αν και μεγάλος fan επίσης της google έχω τις επιφυλάξεις μου. Συνήθως οι πρώτες απόπειρες για οτιδήποτε μεγάλο αποτυγχάνουν. Για να δούμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γιατι ολοι που βγαινουν να κανουν παρουσιαση σε ενα τεχνολογικο προιον πρεπει να φαινονται τοσο geeks ??

 

Γιαυτο τον παω τον Steve ! Οταν οι αλλοι βγαινουν με το καρο πουκαμισο , αυτος βγαινει με το ζιβαγγο !

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγώ, αλλά αν και μεγάλος fan επίσης της google έχω τις επιφυλάξεις μου. Συνήθως οι πρώτες απόπειρες για οτιδήποτε μεγάλο αποτυγχάνουν. Για να δούμε.....

Σίγουρα δεν είναι η πρώτη απόπειρα για κάτι τέτοιο (για τη δημιουργία δηλαδή ενός νέου "email").

Όπως και να έχει, σίγουρα θα δώσει πολλά αυτή η τεχνολογία, γιατί ακόμα και αν δεν γίνει πρότυπο, είναι τελείως ανοιχτή και open source, οπότε πάνω της θα πατήσουν πολλές άλλες τεχνολογίες που θα δούμε στο μέλλον.

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου