Προς το περιεχόμενο

Και ολίγο μπουζουκάκι...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταίο καιρό σκαλίζω ττο μπουζουκάκι μου και ανακάλυψα ότι πάει πολύ σε ένα κομματάκι που είχα γράψει παλιααα (στο λύκειο). Έβαλα τα δυνατά μου και προσπάθησα να το παίξω όσο πιο αξιοπρεπώς γίνεται.

 

Να είστε επιεικής διότι ούτε μπουζουξής είμαι, ούτε μπουζούκι της προκοπής έχω (των 60 ευρώ, κουρδισμένο σε ντο# αλλιώς γίνεται τόξο!  ;D)

 

Ελπίζω να σας αρέσει το κομματάκι:

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=oP4h7LM3PvY

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως μπασσιστας αλλα και μπουζουξης σου λεω οτι για κατι αρχικο ειταν μια χαρα...

Εισουν συχνα εκτος χρονου..Αν το δουλεψεις λιγακι μια χαρα θα πας...

Α και αν θελεις, υπαρχουν αξιοπρεπεις οργανα με 250-300 ευρο , που θα σου κανουν την δουλεια που θελεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παίδες!

 

;D ;D ;D!! Moυ αρεσε αδερφε!! Τρελος ζηλος στο βλεμα!!

 

Εχμ... Τι εννοείς ζήλος? Το βλέμμα του τρελλου?  :D

 

Ως μπασσιστας αλλα και μπουζουξης σου λεω οτι για κατι αρχικο ειταν μια χαρα...

Εισουν συχνα εκτος χρονου..Αν το δουλεψεις λιγακι μια χαρα θα πας...

Α και αν θελεις, υπαρχουν αξιοπρεπεις οργανα με 250-300 ευρο , που θα σου κανουν την δουλεια που θελεις...

 

Γενικά είμαι εκτός χρόνου εγώ, σε όλα τα όργανα. Έχω τσακωθεί με τον μετρονόμο μάλλον... Το ξέρω ότι μπορείς να βρεις ωραία οργανάκια ειδικά μεταχειρισμένα, αλλά δεν με ενδιαφέρει να γινω μπουζουξής, οπότε χαμένο θα παει. Πάντως μετάνιωσα που δεν πήρα 3χορδο γιατί έτσι έχω κουρδίσει και αυτό. Μου αρέσει πολύ περισσότερο έτσι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ τοτε ;) ;)..Εγω στο ειπα γιατι σε ειδα να ασχολεισαι λιγακι και λεω αφου πεζει για χαβαλε , τουλαχιστον να μην βγαινουν τα δαχτυλα του πανω στην ταστιερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ τοτε ;) ;)..Εγω στο ειπα γιατι σε ειδα να ασχολεισαι λιγακι και λεω αφου πεζει για χαβαλε , τουλαχιστον να μην βγαινουν τα δαχτυλα του πανω στην ταστιερα....

 

Ότι βγαίνουν βγαίνουν, αλλά τί να κάνεις?  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου