Προς το περιεχόμενο

Ιbanez μεταχειρισμενα parts


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα....ξερεις κανεις καποιο μαγαζι που μπορω να βρω μεταχειρισμενα ή used  parts  απο ibanez...μιλαμε για εξωτερικο γιατι εδω δεν παιζουν τετοια....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξα εστειλα και e-mail  αλλα ειναι δυσκολο αυτο που ψαχνω .....μου εσπασε το μπρατσο της ibanez s 540qs  και μου ζητανε 500 για καινουργιο ::) ::) και δεν θα ειναι και το ιδιο :-\

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε εδω θα βρείς σίγουρα αυτο που ψάχνεις.Ο τύπος κάνει πολύ καλή δουλειά, σχετικά οικονομική και είναι 100% αξιόπιστος.. http://www.guitarworkshop-uk.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε εδω θα βρείς σίγουρα αυτο που ψάχνεις.Ο τύπος κάνει πολύ καλή δουλειά, σχετικά οικονομική και είναι 100% αξιόπιστος.. http://www.guitarworkshop-uk.com/

 

αυτος κανει custom ? ή εχει και απο τις εταιριες ετοιμα?σορρυ χαζες ερωτησεις ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

necks+bodies ειναι όλα χειροποιητα και πολυ καλής ποιότητας! Συνήθως εχει καποια έτοιμα parts , αλλα μπορεις να του ζητήσεις να φτιάξει κατι ακριβώς όπως το θές.. Ψάξε λίγο τη σελίδα του και θα δεις.. Εγώ πάντως έχοντας παρει ήδη 2 maple necks (1 piece) εχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος! (μη σου πω οτι τους προτιμώ απο τους εργοστασιακούς ibanez)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

necks+bodies ειναι όλα χειροποιητα και πολυ καλής ποιότητας! Συνήθως εχει καποια έτοιμα parts , αλλα μπορεις να του ζητήσεις να φτιάξει κατι ακριβώς όπως το θές.. Ψάξε λίγο τη σελίδα του και θα δεις.. Εγώ πάντως έχοντας παρει ήδη 2 maple necks (1 piece) εχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος! (μη σου πω οτι τους προτιμώ απο τους εργοστασιακούς ibanez)

...

 

o.k  να εισαι καλα μπορεις να μου πεις ποσο περιπου σου στοιχισαν να εχω εναν μπουσουλα...εαν θες βεβαια

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, ο πρωτος που πήρα, τον Αυγουστο που μας πέρασε ήρθε μέσα σε 3 εβδομάδες (!). Ο δεύτερος δυστυχως άργησε αρκετα λόγω μεγάλου waiting list  :( εκανε περίπου δύο μήνες..Δεδομένου ο,τι και οι δύο necks ηταν σκέτο maple+jumbo frets (τιποτα το ιδιαίτερο δηλαδή), κόστισαν 250 λίρες ο καθένας ΜΕ  μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου