Προς το περιεχόμενο

Framus Red Rogue


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει κανείς ακούσει τον Framus Red Rogue?

http://www.thomann.de/thoiw2_framus_red_rogue_ruby_red_gitarrencombo_prodinfo.html

Απο χαρακτηριστικά φαίνεται καλός κ επίσης έχει 2 ξεχωριστά eq.

Μήπως τον έχει ακούσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ακούσει τον Cobo στα 30Watt (Α class) Ruby Riot νομίζω το μοντέλο με δύο 12''. Πολύ καλό εργαλείο. Με εντυποσίασε στα καθαρά του. Για αυτά τα χρήματα που το βρήκες είναι Super πιστεύω.

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε γιωργο που χαθηκες... :)

ψαχνεσαι για ενισχυτακο ε; καλη φαση.. 8)

για τι ηχο ψαχνεσαι;αυτα που μου ελεγες και τοτε; :wink:

με κιθαρα τι γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Τάκη :wink: ,

είμαι Ηράκλειο,κάνω διπλωματική,ψιλοδουλεύω κιόλας και δεν έχω καλή σύνδεση στο ιντερνετ και δεν μπαίνω συχνά.

Για την κιθάρα που λες, δεν έκανα τίποτα με την rockinger,ίσως αλλάξω κανα μαγνήτη,ίσως την πουλήσω δεν ξέρω...Το θέμα είναι ότι δεν παίζω :evil:

Anyway...

deebblues τον έχω ακούσει κι εγώ αυτόν.Οντως πολύ καλά καθαρά!Από γκάζι όμως δεν ξέρω τι γίνεται.Κρίμα που δεν το έχει ακούσει κανείς.Ρώτησα στον μεταλιδη κ μου είπε ότι θα τον φέρει σε 10 μερες με τιμη κατ. 1500€.Αλλά εγω δεν θα είμαι αθηνα ούτως η άλλως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι ωραίο μηχάνημα αλλά σε αυτά τα χρήματα δες και άλλα. Θα σου πρότεινα να ακούσεις όποσδηποτε CARVIN. Φοβερά "μηχανάκια". Οπως επίσης και Koch, αν και περιμένω να τα ακούσω εδώ και 2 μήνες έχω διαβάσει ωραίες κρητικές.... Αλλά αν δεν ακούσεις ???  

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου