Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για dimarzio mo' joe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκεφτομαι να αλλαξω μαγνητη στην bridge θεση της cort x-6 που εχω. εχω πανω τον seymour duncan invader αλλα μετα απο αρκετα......χρονια καταλαβα οτι δεν ειναι για μενα τελικα!ισως επειδη εχουν αλλαξει και τα γουστα μου.... θελω εναν μαγνητη με αρκετα μικροτερη εξοδο απο τον invader ο οποιος ειναι "γομαρι" , με σαφως λιγοτερα μεσσαια και εξισορροποιμενες συχνοτης οσο το δυνατον, αλλα να βγαζει ωραιες αρμονικες με ευκολια.....ετσι σκεφτομαι να παω για τον dimarzio mo' joe signature του satriani ο οποιος απ οτι ειδα στο site της dimarzio φαινεται οτι εχει αυτα τα χαρακτηριστικα που ζηταω. θα ηθελα ομως και  γνωμες απο καποιους που τον ξερουν και τον εχουν χρησιμοποιησει.......οπως και για το οτι θελω να περασω στην "απεναντι οχθη" απο seymour duncan δηλαδη να παω σε dimarzio..... ::)

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια, κάπου το έχω ξαναποστάρει αλλά δεν το βρίσκω, anyway πάρ'το:

 

http://www.dimarzio.com/media/content/pdfs/tech_data-quick_guide.pdf

 

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το link αλλα λιγο πολυ τα δινει αυτα τα στοιχεια στο site της η dimarzio.....θελω προσωπικες γνωμες και reviews......

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου