Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμος ( shred this competition )


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για το support παιδια. Την κιθαρα την αγορασα απο τον barzucci . Ειναι η CE 24 με bolt on maniki . Ειναι του 88 με alder σωμα και βραζιλιανικη τριανταφυλλια στο μανικι  και πρεπει να ειναι σιγουρα χειροποιτη. Ηχητικα  δεν εχει και πολυ σχεση με τις custom , ειναι πολυ πιο ροκ και γενικα πιο αγρια. Απο ενισχυτη εγραψα με το Pod farm τις line 6 και χρησημοποιησα την τον marshall variac με λιγο reverb και delay. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε εχεις φοβερο ΗΧΟ και που φυσικα εκτοξευεται απο γαμ...το παιξιμο σου!!!Μπραβο!! Πολυ ωραιος! Καλη επιτυχια!!!!!

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εχεις φοβερο ΗΧΟ και που φυσικα εκτοξευεται απο γαμ...το παιξιμο σου!!!Μπραβο!! Πολυ ωραιος! Καλη επιτυχια!!!!!

 

να σαι καλα φιλε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσει γιατι ειναι ισσοροπημενο με αρχη μεση τελος με χρωμα και ΗΧΑΡΑ και με συγκινησε το satriani παλιο στοιχειο που ειχες. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερο παιξιμο και ηχος που το αναδεικνυει, καλη επιτυχια ;)CE ειναι, bolt on απο τα 'βασικα' της μοντελα και εχω την εντυπωση οτι την

ειχα δει πριν λιγο καιρο στις αγγελιες, ο Nestoras πρεπει να του την πουλησε.

Σωστα θυμαμαι?

Eυτυχώς που η κιθάρα μου κατέληξε σε σούπερ χέρια για να την αξιοπόιήσουν.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυτυχώς που η κιθάρα μου κατέληξε σε σούπερ χέρια για να την αξιοπόιήσουν.

 

Νεστορα σε ευχαριστω .Η κιθαρα σου με εχει καταενθουσιασει. Πραγματικα την βαζω διπλα στισ suhr μου και δεν ζηλευει τιποτα. Την ειχες παρει καινουργια?

κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεστορα σε ευχαριστω .Η κιθαρα σου με εχει καταενθουσιασει. Πραγματικα την βαζω διπλα στισ suhr μου και δεν ζηλευει τιποτα. Την ειχες παρει καινουργια?

κωστας

Όχι, μεταχειρισμένη, αλλά δεν πειράζω ποτέ τα όργανα. Θέλω όσο είναι δυνατόν να παραμένουν original. Είμαι όμως παραδοσιακός και μου αρέσουν οι Fender, Gibson κλπ οπότε τις μοντέρνες ας τις παίζουν αυτοί που ξέρουν να βγάζουν αυτά που αυτές προσφέρουν. Και πάλι μπράβο.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

νεστορα ελπιζω να μην σε πειραξε που την εδωσα,ετσι?αν εχεις και αλλη τετοια μου λες...με λιγη τυχη η κιθαρα σου (και ο κωστας) θα κερδισει σε διαγωνισμο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου