Προς το περιεχόμενο

Best Before - The 4 years after jam


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις προάλλες μαζευτήκαμε στο στούντιο 3 από τα 4 μέλη μιας παλιάς μου μπάντας (έλειπε ο τραγουδιάρης δηλαδή ;D) και ηχογραφήσαμε live ένα μικρό jam και απλά εγώ μετά πρόσθεσα ένα shaker και ένα solo.

 

To video είναι από ένα οδοιπορικό μου στα highlands της Σκοτίας.

 

Ιδού:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο! Η ιδεα του μουσικη πανω απο βιντεο-διαδρομη ειναι κατι με το οποιο ψιλοπειραματιζομαι και εγω τελευταια, εχει νομιζω αρκετο ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφη μουσική, ταξιδιάρικη, ενώ δένει ιδανικά με το video.

 

Πρέπει να είστε όλοι σας ικανότατοι μουσικοί.

 

Τα εγχορδα μου ακούγονται ότι δίνουν νόημα στο όλο jam, με ωραίο ήχο και ωραίες ιδέες το καθένα.

 

Πολύ ωραία τύμπανα , με μετρημένο και <<μαζεμένο>> παίξιμο, δυναμικές, ωραίες διπλές στις μπότες και έξυπνα γυρίσματα εκεί που πρέπει.

 

Μάλλον η παλιά σου μπάντα, θα πρέπει να γίνει τωρινή, έστω και ως instrumental.!!!   ;)

 

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τα comments!!  :)

 

Μάλλον η παλιά σου μπάντα, θα πρέπει να γίνει τωρινή, έστω και ως instrumental.!!!

 

Δυστυχώς είμαστε διασκορπισμένοι σε όλη την Ελλάδα αλλά κάτι γίνεται  ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου