Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός συγκροτημάτων του Νάκα...


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νωρίς το θυμήθηκες ρε φίλε, θα μου πείτε, αλλά είπα τελικά να το ποστάρω... ::)

 

Τρέχει από την 1η Δεκέμβρη (και λήγει αύριο τα μεσάνυχτα) ένας διαγωνισμός συγκροτημάτων στο Νάκα...

 

http://nireas.nakas.gr/Bandfestival/default.asp?static=2

 

Επειδή συμμετέχει και η δικιά μου μπαντούλα (Ατίθασα Πιάτα) και ανεβάσαμε κομμάτια τελευταία στιγμή από ηχογράφηση πρόβας, είπα να αυτο διαφημιστούμε εδώ... :P

 

Πολλοί θα το έχετε δει ήδη, και ίσως να έχετε ψηφίσει ήδη...

 

Όσοι πιστοί... ρίχτε καμία ψήφο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τώρα συγνώμη, υποτίθεται πως όσοι ψήφισαν, άκουσαν και τα 875 συγκροτήματα και αποφάσισαν;

 

ή κρίνεται το θέμα από το πόσους φίλους/γνωστούς έχει  η κάθε μπάντα για να τους στείλει να ψηφίσουν τα κολλητάρια τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τώρα συγνώμη, υποτίθεται πως όσοι ψήφισαν, άκουσαν και τα 875 συγκροτήματα και αποφάσισαν;

 

ή κρίνεται το θέμα από το πόσους φίλους/γνωστούς έχει  η κάθε μπάντα για να τους στείλει να ψηφίσουν τα κολλητάρια τους

 

+1

 

Ειναι ωραια ιδεα ο διαγωνισμος αλλα η εκτελεση ειναι λιγο προβληματικη. Πρεπει να παω σε καθε ενα τραγουδι ξεχωριστα και να το ακουσω και μετα να παω σε αλλο συγκροτημα.

 

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τώρα συγνώμη, υποτίθεται πως όσοι ψήφισαν, άκουσαν και τα 875 συγκροτήματα και αποφάσισαν;

Καλά...υπάρχουν 875 συγκροτήματα στην Ελλάδα?...!!!!!!!

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη φάση, αυτή με τις ψήφους φαίνεται να έχει τρύπα, όντως, αλλά πέρυσι απ' ότι έμαθα δεν πέρασαν αυτοί με τους περισσότερους ψήφους αποκλειστικά, αλλά έγινε ένα ξεδιάλεγμα από την κριτική επιτροπή, που σημαίνει ότι μάλλον ρίχνουν ένα αυτί για να δουν ποιοι αξίζουν να περάσουν (πιο λογική κίνηση κατά την ταπεινή μου γνώμη), γιατί αλλιώς γίνεται διαγωνισμός γνωστών, αυτός με τους περισσότερους προκρίνεται... :P

 

Από κει και πέρα δεν ξέρω πάρα πολλά (παρά μόνο ότι γράφει στις οδηγίες του διαγωνισμού), γιατί κι εγώ πρώτη φορά τυχαίνει και συμμετέχω...

 

Καλύτερα όμως μην κρίνουμε πως διεξάγεται ο διαγωνισμός, όχι τίποτα άλλο δεν θα βγάλουμε και άκρη... ;D

 

Άμα θέλετε κάντε καλύτερα καμιά κριτική για τα κομμάτια, κρίνεται εποικοδομητικότερο... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ θα πας πολυ μπροστα παιδι μου, το εχω πει εγω :)

 

Και ποιος σ' ακούει εσένα;  ;D

 

πάντως οι DarkOaths πρέπει να είναι πολύ όμορφα παιδιά, άλλη εξήγηση απλά δεν υπάρχει  :-X

 

+1 Εδώ... :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου