Προς το περιεχόμενο

Αντιπρόσωπος Steinberger


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγώ έψαχνα αλλά δυστυχώς δεν έχω βρει κάτι μέχρι τώρα. και μάλιστα στο musicyo η pro (η φθηνή δηλαδή) που ήθελα να πάρω για να δω τί λεει, εδώ και ένα οχτάμηνο πάει από δίμηνο σε δίμηνο

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν πάει απο δίμηνο σε δίμηνο, εξαντλήθηκε μέσα σε 2 ημέρες!!!!. Είχα κάνει register εδώ και 4 μήνες για να ειδοποιηθώ για διαθεσιμότητα και όντως ήρθε mail που με έστελνε στο site για αγορά και υπήρχε στοκ, αλλά 2 ημέρες που μπήκα ξανά...ούτε κουμπί!!! Και αυτά πρίν ένα μήνα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπροσωπος Steinberger δεν υπαρχει στην Ευρωπη! Ο πιο διαδεδομενος τροπος αποκτησης μιας Steinberger ειναι μεσω Ebay (μεταχειρισμενη)! Αξιζει τον κοπο παντως αν παρεις τα ακριβα μοντελα!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εγω πηρα την spirit (την φτηνη), πριν κανα χρονο, και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. εξαιρετικο μπρατσο και playbility, ευκολη στο κουρδισμα και το τρεμολο μια χαρα. αν κανεις εχει σοβαρες απαιτησεις απο τον ηχο βεβαια μαλλον θα πρεπει να αλλαξει μαγνητες, αλλα εγω την χρησιμοποιω κυριως για μαθηματα και προβες. επισης αν καποιος δεν εχει παιξει με steinberger, μπορει και να τον ενοχλησει οτι ειναι καπως αβολες λογω μικρου μεγεθους. απο οτι ξερω μονο απο το musicyo μπορεις να τις παραγγειλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Mάλλον κανείς, αλλά η Steinberger είναι εταιρία της Gibson...Bon Studio?

...καλως ήρθες... και μην γράφεις κεφαλαία plz...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα κανεις στην ελλαδα(στην gibson ανηκουν πολλες εταιριες ο bon τη συγκεκριμενη δε τη φερνει)καποια στιγμη που το εψαχνα δεν ειχα βρει ουτε στην ευρωπη..Παντως εχει βγαλει η hohner καποια μοντελα πανω στο ιδιο κοψιμο και νοοτροπια δε ξερω κατα ποσο ειναι καλα(μαλον ο marathon θα ξερει καλυτερα) παντως ειδα νομιζω ενα μπασσο στον Ματσικα στα εξαρχεια αν θες πηγαινε μια βολτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλον ο marathon θα ξερει καλυτερα

Mπα...δεν ξέρω τίποτα για τα μπάσα της (εκτός από όσα έχω δεί σε συναυλίες και φωτογραφίες). Και εγώ τη Hohner τη πήρα γιατί έχει το tremolo Steinberger, όλα τα άλλα είναι για πέταμα.

Αλλά TASSBASS, πές μας τι θέλεις γιατί έχω βρεί έναν στη Κορέα που έφτιαχνε για Steinberger.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου