Προς το περιεχόμενο

Dave Martone Whammy Pedal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον με τα πεταλια και κάθε τι παρεμφερες δεν τα παω καλα,θελετε λογω του ότι με ειχε γαλουχισει ο δασκαλος μου με την νοοτροπια «Μονο με Rack φτιαχνεις ηχο»,θελετε για δικο μου κολλημα,τελως παντων..

Μου ηρθε σημερα ένα καταπληκτικο dvd από έναν πολύ νέο παικτη που γουσταρω εδώ και κανα 3αρι χρονια ονοματι Dave Martone και στα εξτρα του dvd εκανε tour στον εξοπλισμο παιζοντας με το συγκεκριμενο wah που με τρελανε

 

 

 

wh1.jpg

 

Aπο που μπορω να το τσιμπησω και ποσο..Πουλαω George Dennison Wah!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω και γω αυτο εδω και 3 χρονια (λογο Morello προφανως και οχι μονο) και ειναι οντως πολυ καλο αλλα καμια σχεση με το whammy 1 το αναλογικο...το whammy 4 μπροστα του ειναι για πεταμα...γι αυτο εγω συντομα θα το πουλησω και θα παρω το whammy 1 αμα το βρω βεβαια καθως ολο και πιο σπανιο γινεται στο ebay...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το παρηγγειλα απο Thomman!!!Διαλεξα πληρωμη με μεταφορα στο λογαριασμο τους....τι ακριβως παιζει με αυτο;;;Σε ποσες μερες γινεται η παραδοση;;;;

 

 

 

 

Οκ Superfunk..σωστος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου