Προς το περιεχόμενο

Τύμπανα μέχρι 400-500 Euro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για τύμπανα μετάχειρα ή καινούρια σε καλή τιμή (ευκαιρία ψάχνω αλλά το γράφω κυριλλέ).....

Δεν προτιμώ τα καινούρια διότι σε αυτά τα χρήματα δεν θα είναι τίποτα φοβερό, θέλω το δεύτερο σετ κάποιου που αναβαθμίστηκε ή αυτό που δεν χωράει στην αποθήκη κλπ.

Κιθάρες - μπάσα ενισχυτές έχουμε μας λείπουν τα τύμπανα ο Drummer μας έχει ένα σετ κι αυτό είναι στο μαγαζί που δουλεύει.

Βρεθήκαμε τα (ΡοΚαπή) που λέει κι ο υιός μου και είπαμε να θυμηθούμε τα πρό 25ετίας και δεν έχουμε τύμπανα......

 

Αν θέλετε προτείνετε από τις αγγελίες εδώ ή αλλού αλλά και νέα κομμάτια πχ Thomann κλπ.

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. HELP PLEASE....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλαω ενα σετ Pearl vbx all birch σχεδον απαικτα shell pack 22x18 10x8 12x9 13x10 16x16 μαζι με ολα τα τομ holders χωρις ταμπουρο και βασεις αν σε ενδιαφερει στειλε μυν η τηλ 6974998317

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 400 500 βαζεις και βασεις - πιατινια?

 

Αν ναι τοτε εισαι δυδκολη περιπτωση και νομιζω οτι θα κινηθεις σε μεταχειρισμενο σετ τυπου power beat, maxtone, warrior, και λοιπα καυσοξυλα.

 

Αν μιλας μονο για τυμπανα μπορεις να βρεις καποιο καλουτσικο μεσο σετακι (pearl forum, yamaha stage custom, mapex, tama stagestar κλπ)

 

Στις αγγελιες υπαρχουν πραγματα στο ευρος τιμων που ενδιαφερεσαι. Παρε τηλεφωνο και αρχισε τις δοκιμες

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ναι τοτε εισαι δυδκολη περιπτωση και νομιζω οτι θα κινηθεις σε μεταχειρισμενο σετ τυπου power beat, maxtone, warrior, και λοιπα καυσοξυλα.

 

μπα, μην το λες!

εγω απο εδω πηρα ενα σετακι πρεμιερ με μποτα ταμπουρο,βαθυ και ενα τομ στα 150 ευρω.

και χωριστα τα πιατινια (ραιντ-χαιχατ-κρας) γυρω στα 100 αν θυμαμαι καλα!

δεν ειναι και χαιεντ, αλλα προβα και λαιβακι βγαζεις ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ!

λιγη υπομονη χρειαζεται για να πεσεις στην σωστη ευκαιρια! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, μην το λες!

εγω απο εδω πηρα ενα σετακι πρεμιερ με μποτα ταμπουρο,βαθυ και ενα τομ στα 150 ευρω.

και χωριστα τα πιατινια (ραιντ-χαιχατ-κρας) γυρω στα 100 αν θυμαμαι καλα!

δεν ειναι και χαιεντ, αλλα προβα και λαιβακι βγαζεις ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ!

λιγη υπομονη χρειαζεται για να πεσεις στην σωστη ευκαιρια! :)

 

E ναι, κι εγώ κάτι τέτοιο ψάχνω.....

 

πουλαω ενα σετ Pearl vbx all birch σχεδον απαικτα shell pack 22x18 10x8 12x9 13x10 16x16 μαζι με ολα τα τομ holders χωρις ταμπουρο και βασεις αν σε ενδιαφερει στειλε μυν η τηλ 6974998317

Όλες οι προσφορές με ενδιαφέρουν, απλά επειδή είμαι Βόλο δεν έχω την δυνατότητα να δω από κοντά.....

Είδα μερικά κομμάτια που με ενδιαφέρουν στις αγγελίες..... θα ψάξω αν έχεις κι εσύ την δική σου και φυσικά θα πάρω κι ένα τηλ. μόλις βρω ευκαιρία.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου