Προς το περιεχόμενο

JEFF BECK LIVE IN GREECE?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κολλητός μου από την εταιρία που έφερε πριν από καιρό τον JOE BANAMASSA ΜΟΥ ΕΊΠΕ ΠΡΟ 5 ΛΕΠΤΏΝ  ότι πέφτουν οσονούπω οι υπογραφές για να έρθει για 1η φορά στην Ελλάδα ....ο ΘΕΟΣΣΣΣΣ JEFF BECK

Δεν γνωρίζω ακόμη το που το πότε ακριβώς και το πόσο..όπως θα θυμάστε και την περίπτωση BONAMMASSA δεν ήξερα πολλά αρχικά αλλά μέσω εμού του κουτσομπόλη   ::)το μάθαμε πρώτοι όλοι οι noizades....

Είναι πάντως γνωστό και το μαθαίνουμε πάλι πρώτοι εδω μέσα....σε λίγους μήνες...Ο JEFF BECK  LIVE IN GREECE..... :o :o :o :o

(άντε μέσα στην κρίση κι ένα καλό νέο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

η πληροφορία για JEFF BECK...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΔΗΣ

TO ότι πριν από καιρό ενημέρωσα (ενημερωμένος και εγώ με τη σειρά μου από την ίδια πηγή) για το live του jOE BONAMASSA είδατε ότι συνέβη πράγματι μετά από μερικούς μήνες.

Κάποιοι εδώ (συνήθης τακτική από συγκεκριμένα παλαιά μέλη) αφελέστατα παρουσίασαν το site TOY BECK ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΟ ΠΟΣΟ.

 

Eξαλλου αν διαβάσετε αργα και καθαρά το post μου,θα δείτε να λέει...πέφτουν οσονούπω οι υπογραφές ....(δηλαδή ΔΕΝ έπεσαν ακόμα...δηλαδή τι ψάχνετε στο επίσημο πρόγραμμα του καλλιτέχνη?>)  :-\

 

Αν η διεύθυνση εδώ μέσα δεν επιθυμεί γρήγορη πληροφόρηδη για κάτι που δεν είναι 100% σιγουρο ας πάρει θέση...

 

 

Με τον bonamassa δεν κορόιδεψα κανέναν πάντως (2η αναφορά στο ίδιο θέμα...) ::)

 

bb. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα παίξει Bonamassa με Beck στην Αθήνα ;

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Bonamassa έπαιξε αλλά επειδή ρωτάς ΝΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ.... ;)

Ο BECK εκτός απροόπτου θα προηγηθεί...

 

filika

 

ΚΑΛΧΑΣ ;D

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι εδώ (συνήθης τακτική από συγκεκριμένα παλαιά μέλη) αφελέστατα παρουσίασαν το site TOY BECK ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΟ ΠΟΣΟ.

Αυτοί οι αφελείς, εδώ μέσα, που συνήθως τρέχουν στη Αγγλία για να δούν live τον JB...αφελέστατα, όταν διάβασαν το post του συνετού φίλου μας, κακώς πήγαν στο site του JB, με την ελπίδα να τον δούν στην Ελλάδα...λές και εμείς οι αφελείς δεν θέλουμε να τον δούμε και στη χώρα μας...αντί να πληρώνουμε όλα τα εισητήρια κλπ...

 

Αν η διεύθυνση εδώ μέσα δεν επιθυμεί γρήγορη πληροφόρηδη για κάτι που δεν είναι 100% σιγουρο ας πάρει θέση...

Να το σχολιάσω εγώ ή το site του JB?

 

Με τον bonamassa δεν κορόιδεψα κανέναν πάντως (2η αναφορά στο ίδιο θέμα...)

Kανείς δεν σου είπε ότι κορόϊδεψες...αλλά βλέπεις όποιος έχει τη μύγα....

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου